•  

YURT DIŞI TURLAR

121 bilgi bulundu.
16 - 30 Mayıs Ve 22 Ekim Hareketli 7 Gece Vizesiz 5 Ülke Balkanlar Turu
- Balkan Turları

Vizesiz gezebileceğiniz 5 ülke, sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmaya doyamayacağınız şehirler, tarihi güzellikler, yöresel lezzetler sizi Balkanlar Turunda bekliyor. 7 Gece vizesiz Balkanlar Turu Tatil Pusulasında.

16-30 Mayıs Ve 22 Ekim Hareketli 4 Yıldızlı Otellerde 7 Gece Vizesiz 5 Ülke Balkanlar Turu
- Balkan Turları

Balkanların 5 ülkesini ve birçok şehrini gezmek, yeni yerler, güzellikler, efsaneler ve lezzetler keşfetmek, farklı ülkelerde 4 yıldızlı otellerde 7 gece geçirmek Balkanlar Turunu diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden bazıları. Balkan Turları Tatil Pusulasında.

19 Ağustos 3 Gece Belgrad Turu & Bira Festivali 4 Yıldızlı Otelde Konaklama
- Balkan Turları

Yazın en güzel günlerinde gündüzü ve geceleri ayrı güzel olan Belgrad'ı keşfetmek ve Avrupa'nın en büyük festivallerinden birisi olan Belgrad Bira Festivali'ne katılmak için Tatil Pusulasından online rezervasyon yapabilirsiniz.

20 Mayıs Ve 26 Ağustos Hareketli Vizesiz 3 Yıldızlı Otellerde 7 Gece Balkanlar Turu
- Balkan Turları

Ortak tarihimiz ve ortak kültürümüze ait birçok tarihi yapı, ibadethane, müzik, folklor ve yöresel yemeklerin mevcut olduğu Balkanlar Turu 5 ülke ve şehirlerini kapsayan, tarihi ve doğal güzellikleri keşfedebileceğiniz bir turdur. Farklı ülkelerin şehirlerinde konaklayacağınız tur için Vize istenmemektedir.

20 Mayıs Ve 26 Ağustos Hareketli Vizesiz 4 Yıldızlı Otellerde 7 Gece Balkanlar Turu
- Balkan Turları

1.inci Dünya Savaşının başladığı köprü, Fatih Sultan Mehmet'in şehre girdiği kapı, Mostar Köprüsü, Türk köyü, Atatürk'ün mezun olduğu askeri okul, camiler, kiliseler, türbeler ve katedrallerin yan yana olduğu şehirler... Birçok tarihi olay, dönem ve isimden izler bulabileceğiniz Balkanlar Turu Tatil Pusulasında.

3-6 Temmuz Şeker Bayramı Tatili 3 Gece Vizesiz Belgrad Turu
- Balkan Turları

9 günlük Ramazan Bayramı tatilinin 3 gününü kısa bir tur ile değerlendirmek isteyenler için 3 Temmuz hareketli vize gerektirmeyen Belgrad turu Tatil Pusulasında. Kanuni Sultan Süleyman'dan Sokullu Mehmet Paşa'ya, Albert Einstein'dan Yugoslavya lideri Tito'ya Osmanlıya karşı başlayan ilk isyandan, Karlofça Antlaşmasına farklı dönemlerin önemli şahsiyetlerinden ve olaylarından izler taşıyan Belgrad'da keyifli ve verimli zamanlar geçirebilirsiniz.

7 Gece Orta Avrupa Turu Viyana Prag Budapeşte Ocak'tan Aralık Ayına Kadar Farklı Hareket Tarihleri
- Oda ve KahvaltıOrta Avrupa Turları

3 ülke ve 3 güzel şehir. Klasik ve Orta Avrupa kültürü ile tanışmak için Viyana Budapeşte ve Prag'ı kapsayan Orta Avrupa Turu sizi bekliyor. Müzik, mimari, tarih, kültür ve bizden izler bulabileceğiniz Orta Avrupa turu farklı hareket tarihleri ile Tatil Pusulasında

Amsterdam Turu 30 Aralık YILBAŞI 4 Gece Konaklama 3 Yıldızlı Otellerde (15-20 km)
- Oda ve KahvaltıAmsterdam Turları

Avrupa'nın büyük sanat müzelerinden Rijskmuseum'a ev sahipliği yapan Amsterdam diğer ünlü müzeleriyle de sanatseverler için mükemmel bir Şehir. Bozulmamış tarihi binaları, kanalları, sokakları ile sizi büyüleyecek.

Amsterdam Turu 30 Aralık YILBAŞI 4 Gece Konaklama 4 Yıldızlı Otellerde (15-20 km)
- Oda ve KahvaltıAmsterdam Turları

Özellikle sonbahar döneminde harika bir renge sahip olan, kanalların üzerine kurulmuş bu şehrin sokakları, bozulmamış tarihi binaları ile size huzurlu ve eğlenceli bir tatil sunuyor. Kanaldaki turlara katılabilir, bisikletiniz ile Amsterdam sokaklarını gezebilirsiniz.

Amsterdam Turu 30 Aralık YILBAŞI 4 Gece Konaklama 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama (5-10 km)
- Oda ve KahvaltıAmsterdam Turları

Her mevsim farklı bir renge bürünen, mevsim ne olursa olsun bisikletle ulaşımı sağlayan insanların eksilmediği kanallar şehri Amsterdam... Dünyada Özgürlüğün şehri olarak ün yapmış, yel değirmenleriyle ünlü bu şehirde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Amsterdam Turu Kasım-Nisan 4 Yıldızlı Otellerde 3 Gece Konaklama (5-10 km.)
- Oda ve KahvaltıAmsterdam Turları

Yel değirmenlerinin ve kanalların şehri Amsterdam, özgürlüğün şehri olarak anılıyor. Amsterdam'da çıkacağını bir bisiklet turuyla şehri yaşayabilir, sokaklarındaki özgürlüğün tadına varabilirsiniz.

Amsterdam Turu Kurban Bayramı / 4* Şehir Dışı Otelde / 3 Gece Konaklama / Merkeze Ücretsiz Servis
- Oda ve KahvaltıAmsterdam Turları

Kanallar üzerine kurulmuş bir özgürlük diyarı. En çok tercih edilen yurtdışı turlarından Amsterdam Turu size özgür ve heyecanlı bir hayatın kapılarını açacak. İnsanların bisiklet ile ulaşımlarını sağladığı bu yeşil şehirde sayısız aktivite bulacaksınız.

Arjantin & Brezilya / Kurban Bayramı
4* Oteller / Alitalia Havayolları - Brezilya Turları

Arjantin & Brezilya - Alitalia Havayolları - Kurban Bayramı - 18 Eylül Hareket / 7 Gece / 4* Otel

Barcelona&GüneyFransa&Paris 3&4* Oteller 20 Eylül -PGT ile -7 Gece
- Oda ve Kahvaltıİspanya Turları

Barcelona’nın dantel gibi işlenmiş sokak ve yapılarının ortasında hayaller kurmak, sanatın ve duyarlılığın kenti müzeler ve katedraller şehri Paris’te ise kendinizi Orta Çağ dönemlerinde yaşamış gibi hissedeceksiniz.

Baştanbaşa İtalya 3* Oteller (02Ekim)-Neos HY ile ANTALYA Hareket 5 Gece
- Oda ve Kahvaltıİtalya Turları

Dünyanın eşsiz şehirlerine, yeşile, maviye ve tarihe yolculuk, İtalya Cumhuriyeti. Yüzlerce yıldır uygarlığın merkezi olmuş ülkenin başkenti Roma'dır.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00