•  

  Online erken rezervasyon yapmak için | tıklayın |

 •  

  Amatör ya da profesyonel kayak sporu yapmak veya sadece karla kaplı zirvelerin tadını çıkarmak için | Kayak Otelleri | Tatil Pusulası'nda

 •  

  Hafta sonlarınızda, dinlenmek istediğinizde ya da özel günlerinizde, kente yakın | Doğa Otelleri | Tatil Pusulası'nda

 •  

  Yeryüzüne çıkan her bir damla termal su ile sağlık ve güzellik kazanın.
  | Termal Oteller |  Tatil Pusulası'nda

 •  
  Tatil hakkında aklınıza gelmeyen en faydalı konular, tanıtım yazıları ve daha birçok içerik Tatil Pusulası Blog sayfasında

Tatil Sever Dostu Erken Rezervasyon

Erken rezervasyon, erken rezervasyonu kovalıyor

Hepimiz için tatil, yenilenmek, kendine gelmek, kafamızın içindekileri boşaltmak, stresten kurtulmak, kent yaşamının bizlere getirdiği yorgunluğu atmak, güzelleşmek, sağlık bulmak, sosyalleşmek, ailemiz ile birlikte olmak, yeni insanlar tanımak gibi fiziksel ve psikolojik bir gereksinim olarak yenilenme molası verdiğimiz uzun bir aradır.

Herkesin tatil anlayışı farklı olabilir. Yazın denizin, kumun, güneşin keyfini çıkartanlar, kültür turlarına katılıp genel kültür hafızasını zenginleştirenler, kent yaşamından uzaklaşıp doğa ile içiçe günler geçirenler, ya da çılgın partiler ve animasyonlar ile dolu bir tatil düşleyenler ve daha birçok örnekle çoğaltılabilir.

Çalışmanın verdiği yorgunluğun üstesinden gelmenin yani tatil yapmanın tabi ki parasal bir maliyeti de var ki turizm aynı zamanda baska insanların gecindigi bir iş koludur. Ancak artık ödeme kolaylıkları kampanyalar taksitlendirmeler ve en önemlisi erken rezervasyon ile tatil, ailelerin ve bireysel tatil yapanların bütçelerini sarsan maddi bir külfet olmaktan cıkmaktadir. Bir tatil düşünün ki ödemeniz gereken tutardan en fazla %45-50 en az %25 -30 indirim yapılsın, 9 taksite bölünsün, ödemeleriniz ötelensin 4 - 5 ay önce yaptığınız rezervasyonunuz cüzi bir tutar karşılığında sigortalansın ve son 72 saat kala sorgusuz sualsiz iptal edilebilsin ve paranız iade edilsin. Size sadece iki şey kalıyor :

Tatil planınızı erken rezervasyon döneminde yapmak

Ve tatilinizin keyfini çıkartmak :-)

Sayılı günlerin kaldığı erken rezervasyon döneminde kendinize en uygun otele, bütçenize uygun indirim ve ödeme seçeneklerini göz önüne alarak karar vermeniz gerekiyor. Tabi ki de erken rezervasyon başladığı gibi bitmiyor ama otellerin açılış tarihine yani sezona yaklaştıkça ortalama her ay indirim oranları 5 - 10 puan düşüyor. Erken rezervasyon yaptırmanın bir başka keyifli yani da satın aldığınız otelin tutarına bir de sezonda göz atıp bu kararınızla ne kadar kârlı bir tatil planı yaptığınızı fark etmektir. Erken rezervasyon adeta tekstil mağazalarının sezon sonu yaptığı yüksek indirimlerin en moda ve  trend ürünlere uygulanması gibidir. Ya da son model bir arabanın lansman fiyatı olarak %40 %50 indirimli satın alınması gibidir.

Tüketici dostu tatil pusulasini www.tatilpusulasi.com adresinden ya da http://www.tatilpusulasi.com/erken-rezervasyon sayfamızda takip edebilir ve erken rezervasyondan haberdar olabilirsiniz. Online rezervasyon imkânı sunan sitemizden ofis ya da evinizin rahatlığında, acente acente dolaşmadan, son gün kalabalığı yasamadan tatilinizi planlayıp en uygun koşullarda satın alabilirsiniz.

 

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00