•  

  Online erken rezervasyon yapmak için | tıklayın |

 •  

  Amatör ya da profesyonel kayak sporu yapmak veya sadece karla kaplı zirvelerin tadını çıkarmak için | Kayak Otelleri | Tatil Pusulası'nda

 •  

  Hafta sonlarınızda, dinlenmek istediğinizde ya da özel günlerinizde, kente yakın | Doğa Otelleri | Tatil Pusulası'nda

 •  

  Yeryüzüne çıkan her bir damla termal su ile sağlık ve güzellik kazanın.
  | Termal Oteller |  Tatil Pusulası'nda

 •  
  Tatil hakkında aklınıza gelmeyen en faydalı konular, tanıtım yazıları ve daha birçok içerik Tatil Pusulası Blog sayfasında

Site Güvenlik Bildirimi

Tatil Pusulası Güvenlik Bildirimi

Tatil Pusulası’nda Kişisel ve şirket bilgileriniz, satış bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz çeşitli güvenlik teknolojileri ile koruma altına alınmıştır.

Tercih ettiğiniz tatil hizmetini internette güvenli alışveriş yapabilmek için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemi olan 3-D Secure ile bankanızın sayfasına yönlendirilerek satın alabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz online rezervasyonlarınızda kredi kartınızla yapacağınız tüm işlemleriniz Geotrust güvenlik sertifikası ile güvence altına alınmaktadır.Bu sayede kredi kartı bilgilerini kredi kartını aldığınız bankanın ödeme ekranına girersiniz. Ödeme sırasında kart şifrenizi de tuşlayarak güvenlik seviyesini artırırsınız. Ödeme işlemi bittikten sonra da cep telefonunuza çekilen miktar banka tarafından SMS ile gönderilir. Herhangi bir şüphe duyarsanız, hemen bankayı arayıp ödeme işlemini iptal ettirebilirsiniz. 3-D Secure ile Internet'te daha da güvendesiniz.

Sitemizi kullandığınız sürece girdiğiniz bilgiler 256 bit'lik SSL kullanılarak şifrelenmekte ve bilgilerinizin güvenliği maksimum düzeyde tutulmaktadır. SSL sertifikamızı, satın alma sayfasına geçtiğinizde sayfanın sağ alt kısmında yeralan kilit işareti üzerine iki kez tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

SSL Nedir ?

Secure Socket Layer (SSL) 1995 yılında internet üzerinde güvenli veri alışverişi sağlayabilmek amacıyla Netscape Communications Tarafından geliştirilmiştir. Şu anda dünyada sanal ticaret işlemlerinde en çok kullanılan protokoldür.

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

SSL' in güvenlik gücü oturum anahtarının büyüklüğüne bağlıdır. En yaygın olarak kullanılan SSL anahtarı 128 bit uzunluğunda olup sanal ticaret işlemleri için çok yüksek bir güvenlik sunar. Bu uzunluktaki veya daha uzun bir anahtarın günümüz imkanları ile kırılması mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde tatilpusulasi.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin tatilpusulasi.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Sizin kullanıcı adınız ve parolanız ile yapılmış rezervasyonlar sizin tarafınızdan yapılmış kabul edilir. Bilgisayarınızı birkaç kişi paylaşıyorsa, bir sonraki kullanıcının bilgilerinize erişmesini engellemek için çıkış'ı kullanarak oturumunuzu kapatınız.

Çocukların online faaliyetlerini gözetip denetlemek isteyen ebeveynlere destek oluyoruz.

Tatil Pusulası hiçbir durumda kasten çocuklardan kişisel bilgiler elde etmez ancak kişisel bilgilerini aldığımız bir kişinin 13 yaşının altında olduğu öğrenilirse verilmiş bilgiler sadece bu durumu derhal ebeveynlerine bildirmek için kullanılabilir.

 

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00