MSC MAGNİFİCA İle İstanbul Hareketli Ege Adriyatik Turu Balkonlu Aurea GEMİ TURLARI / EGE / Ege & Adriyatik Aurea Konsept

Genel Bilgiler

7 Gece / Türkiye, Hırvatistan, İtalya, Yunanistan
Gidiş TarihiDönüş Tarihiİki Kişilik Oda Kişi BaşıTek Kişilik Odaİlave Yatak 0 - 1 Yaş1 - 2 Yaş2 - 17 YaşKontenjanÖdeme Seçenekleri

Harita Bilgisi

MSC MAGNİFİCA İle İstanbul Hareketli Ege Adriyatik Turu Balkonlu Aurea

Bizce tatil yapmanın ve gezmenin keyfi böyle bir turda çıkar. İstanbul'dan hareket eden Msc Magnifica ile Hırvatistan'da Dubrovnik, İtalya'da Venedik ve Brindisi Yunanistan'da Katakolon ve Türkiye'de İzmir limanlarına uğrayarak paylaşılmaya değer bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Gidiş TarihiDönüş Tarihiİki Kişilik Oda Kişi BaşıTek Kişilik Odaİlave Yatak0 - 1 Yaş1 - 2 Yaş2 - 17 Yaş
5* MSC MAGNIFICA
EGE & ADRİYATİK / 7 Gece
16 Nisan – 19 Kasım 2015 tarihleri arasında her Perşembe İstanbul Hareketli
TÜRKÇE REHBERLİ


TUR PROGRAMI
GÜN LİMAN VARIŞ HAREKET
1.Gün İstanbul, Türkiye --- 16:30
2.Gün Denizde Seyir --- ---
3.Gün Dubrovnik, Hırvatistan 11:30 16:30
4.Gün Venedik, İtalya 09:00 16:30
5.Gün Brindisi, İtalya 13:00 18:00
6.Gün Katakolon, Yunanistan 08:00 13:00
7.Gün İzmir, Türkiye 09:00 15:00
8.Gün İstanbul, Türkiye 07:30 ---01.04.2015 TARİHİ İTİBARI İLE GEÇERLİ FİYATLAR
BELİRTİLEN 1. DÖNEM ERKEN REZERVASYON FİYATLARI 01.04.2015 TARİHİ İTİBARI İLE GEÇERLİ OLUP, KİŞİ BAŞI 400€’YA VARAN AVANTAJLAR SAĞLAMAKTADIR.
FİYATLAR DOLULUK ORANINA GÖRE ARTIŞ GÖSTERECEKTİR. GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ İÇİN REZERVASYON SİSTEMİNİ TAKİP EDEBİLİR VEYA OFİSİMİZ İLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.
BU PROGRAM İÇİN TEK GİRİŞLİ SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR.


BELLA
-Donanımlı bir kabin
-Kabine kahvaltı (continental kahvaltı)
-Gemideki sabah,öğle,akşam yemekleri ve ikramlar
-Akşam yemeği oturum tercihi (restoran müsaitliğine göre)
-Günde 20 saat süresince hizmet veren açık büfe
-Gemideki hergün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence,animasyon ve şovlar.
-Fitness salonu ve açık hava spor faaliyetleri
-Msc Club üyeliği avantajları
Ücretli Hizmetler
- Kabine kahvaltı ücretsiz olup sadece 3,5 € servis bedeli alınır.(Servis bedeli sezon ve saate göre değişiklik göstebilir. Sipariş edilen içecekler için % 15 servis bedeli uygulanır.)
- 24 saat oda servisi
- Özel güneşlenme alanına geçiş (18.kattaki özel güneşlenme alanına geçiş. Günlük 15 € dur. Fantasia sınıfı 18.Kat,Musica sınıfı 16.Kat,Lirica sınıfı 13.kat )
- Özel çocuk aktiviteleri

FANTASTICA
Bella Deneyimindeki hizmetlere ilave olarak:
- Kabine kahvaltı servisi (continential kahvaltı), servis bedeli uygulanmaz. (Sipariş edilen içecekler için % 15 servis bedeli uygulanır.)
- Akşam yemeği oturum önceliği
- Fitness ve Yoga derslerinde 50% indirim
- Ücretsiz özel çocuk aktiviteleri
Ücretli Hizmetler
- Özel güneşlenme alanına geçiş (18.kattaki özel güneşlenme alanına geçiş. Günlük 15 € dur. Fantasia sınıfı 18.Kat,Musica sınıfı 16.Kat,Lirica sınıfı 13.kat )

AUREA
Fantastica Deneyimindeki hizmetlere ilave olarak:
- Hoşgeldin kokteyli
- Seyahat boyunca Termal alan geçişi.
- Buhar Banyosu
- Bali masajı(30 dakika) (Masaj sadece 18 yaş ve üzeri misafirlerimiz için uygulanır.)
- Solarium (10 dakika)
- Özel güneşlenme alanına geçiş (Sadece 18 yaş ve üzeri misafirler için kullanıma açıktır. Fantasia sınıfı 18.Kat,Musica sınıfı 16.Kat,Lirica sınıfı 13.kat )
- Kabinlerde bornoz ve terlik
- Yemekler esnasında limitsiz içecek (Cheers paketi) öğle ve akşam yemekleri esnasında şarap (2 beyaz şarap seçimi,2 kırmızı ve 1 rose) , bira, meşrubat ve su.
- Akşam yemeklerinde restoranda özel ayrılmış alan ve esnek oturum saatleri
- Öncelikli check-in (Aurea deneyimine ait özel check-in kontuarı)

MSC YACHT CLUB
Kişiye Özel ve Lüks
- Özel suite kabinler, ergonomik yataklar, yastık seçeneği
- Mermer banyo, plazma TV, geniş seçenekli mini bar, oyun konsolu
- 24 saat Butler hizmeti
- Özel MSC Yacht Club restoranında her şey dahil öğle ve akşam yemekleri
- MSC Yacht Club alanında limitsiz içecekler ve ücretsiz mini bar.
- MSC Aurea Spa alanına özel asansör -Özel ve öncelikli check-in ve check-out işlemleri
- Özel alanlara erişim (özel lounge, sun deck, pool bar gibi)
- 24 saat açık özel resepsiyon
- Özel restaurant ve Msc Club üyeliği avantajları

Not: Rezerve edilmiş kabinlerde upgrade olması durumunda, sadece kabin tipi değişecek, kategori farkı sebebi ile sunulan hizmetlerde ilk rezerve edilen deneyim geçerli olacaktır. Örneğin; Bella olarak rezerve edilen bir kabin, Fantastica olarak upgrade edilebilir fakat bu kabinde Bella Deneyimi hizmetleri geçerli olacaktır.


BALAYI İNDİRİMİ
Balayı indirimi sezon ve müsaitliğe göre sınırlı sayıda kabin için % 10 olarak uygulanacaktır. İndirimlere ilave olarak gemide süpriz ikramlar ve
hoşgeldin kokteyli sunulmaktadır. Kontenjan sınırlaması olmaksızın tüm sezon boyunca geçerli indirim oranı % 5’dir. İndirimler vergi hariç kabin
fiyatı üzerinden hesaplanacaktır.


GENÇLİK İNDİRİMİ
Aynı Kabini paylaşan 18 ile 29 yaş arasındaki 2 kişi için programda belirtilen fiyatlar üzerinden özel indirim uygulanmaktadır.
İndirim oranları : İç Kabinde % 10 - Dış kabinde % 15 - Balkonlu Kabin,Suite ve MSC Yacht Club Suitde % 20
İndirimler vergi hariç kabin fiyatı üzerinden hesaplanacaktır. Sezon ve müsaitliğe göre sınırlı sayıda kabin için uygulanacak indirimler
sadece çift kişilik rezervasyonlarda ve kabini paylaşan iki yolcunun da 18-29 yaşları arasında olması şartı ile geçerlidir.


65 YAŞ İNDİRİMİ
Aynı kabini paylaşan 65 yaş üstü 2 kişi için programda belirtilen fiyatlar üzerinden özel indirim uygulanmaktadır.
İndirim oranları : İç Kabinde % 10 - Dış kabinde % 15 - Balkonlu Kabin,Suite veya MSC Yacht Club Suitde % 20
Dış ve Balkonlu kabin rezervasyonlarında ilave avantajlar:
*1 şişe Moet & Chandon şampanya
*Çikolatalı çilek
*2 hatıra kadehi
*Kaptanın kokteyline davet
İndirimler vergi hariç kabin fiyatı üzerinden hesaplanacaktır. Sezon ve müsaitliğe göre sınırlı sayıda kabin için uygulanacak indirimler
sadece çift kişilik rezervasyonlarda ve kabini paylaşan iki yolcunun da 65 yaş ve üzeri olması şartı ile geçerlidir.

Belirtilen indirimlerin geçerliliği ile ilgili yolculara konfirme vermeden önce lütfen ofisimiz ile irtibata geçiniz.


MSC MAGNIFICA’NIN BAZI ÖZELLİKLERİ
*16 Güverte *3.2223 yolcu kapasitesi *Fitness/dinlenme alanları
*4D sinema *Kağıt oyunları salonu *Fotoğraf galerisi
*Bowling *F1 simülatörü *Restoranlar
*Pizzacılar *Tiyatro *Gece kulüpleri
*SPA *Casino *Kuaför
*Alışveriş mekanları *Mini club *Video oyun salonu
*Oriental Plaza restoran *Kütüphane *Solaryum
*Tenis kortu *Sağlık merkezi *Konferans salonları
*İnternet cafe *Şarap tadım barı *Açık ve kapalı havuzlar
*Disco *Basketbol, voleybol ve futbol sahasıGEMİ

Seyahate ilişkin Gemi Biletleri ve dahil olan uçuş bilgileri seyahate 1 hafta kala iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

1-Uçaklı programlarımızda Jolly Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
2-Programlarda hava alanında ya da limanlarda Jolly Tur görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden, gemi kalkışlarında ise kalkıştan 48 önce ilgili gemi firmasının internet sitesi üzerinden ya da limanda ilgili firma kontuarından yapılması zorunludur.
3-Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
4-Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Jolly Tur sorumlu tutulamaz.
5-Gemi firması gerekli gördüğü durumlarda mücbir sebepler ya da güvenlik nedeni ile tur güzergahı üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
6-Tura katılım için Jolly Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden Jolly Tur sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
7-Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz.
8-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.
9-Jolly Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Jolly Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Jolly Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Jolly Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
10-Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
11-Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz.
12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Jolly Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
13-Jolly Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.
14-Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı ve liman vergileri dâhildir. Liman vergisi ücretleri programdaki fiyat listesinin en altında yer almaktadır ve kabin fiyatına eklenerek işlem yapılmaktadır. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
15-Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
16-Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Jolly Tur misafirleri Jolly Tur sorumluluğundadır.
17-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
19-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
20-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

Uçak Ulaşım Uyarılar
*2 yaş altı çocuklar için anne kucağında seyahat etme zorunluluğu vardır. Koltuk satılamaz. Her yetişkin için sadece 1 bebek ile seyahat edebilme hakkı vardır. 2 yaş üzeri çocuklar için koltuk alma zorunluluğu vardır. Bilet satış esnasında hatalı verilen doğum tarihleri chek-in esnasında fark edildiğinde hava yolu kuralları uygulanır.
*28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır.
*Uçak içerisinde evcil hayvan taşınmamaktadır. ( görme engelli yolcular eğitimli ve sertifikalı köpekleri ile kabin içinde seyahat edebilirler. )
*Hava alanında talep edilecek özel lift hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir.
*Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri hava yolu tarafından hava alanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları ( info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. bu gibi bilgilendirmelerden Jolly Tur’un daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır.
*Hava yolları genel teamülünde bagaj hakki 15kg ile sınırlandırılmaktadır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslar arası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 tane poşet taşıyabilir.
*Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden Jolly Tur sorumlu tutulamaz.

İPTAL ŞARTLARI
Hastalık, tedavi ve her türlü mücbir sebep nedeniyle olanlar da dahil, yolcu tarafından rezervasyonun iptal edilmesi durumunda aşağıda belirtilen
iptal cezaları uygulanacaktır. Rezervasyon konfirmesini takiben seyahatin başlamasına 77 gün kalaya kadar yapılan iptallerde rezervasyon başı 100 Euro,
Seyahatin başlamasına 76 ile 60 gün kala yapılan iptallerde % 25,
Seyahatin başlamasına 59 ile 45 gün kala yapılan iptallerde % 40,
Seyahatin başlamasına 44 ile 31 gün kala yapılan iptallerde % 60,
Seyahatin başlamasına 30 ile 21 gün kala yapılan iptallerde % 80,
Seyahatin başlamasına 20 ile 0 gün kala yapılan iptallerde % 100 ceza uygulanır.TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

Yukarıda belirtilen Tur programını ve Tura katılım için belirtilen tüm koşulları, tüm katılımcılar adına okudum, imzaladım.


Ad Soyad :
Tarih :
İmza:

Konsept

commentTab
İNCELEDİĞİM TURLAR / OTELLER
MSC MAGNİFİCA İle İstanbul Hareketli Ege Adriyatik Turu Balkonlu Aurea - GEMİ TURLARI / Ege & Adriyatik

Aurea Konsept 0.00 TL’den başlayan fiyatlar

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00