•  

KÜLTÜR TURLARI

64 bilgi bulundu.
19 Mayıs Onur Havayolları İle 3 Gece Karadeniz Ve Batum Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Resmi tatili hafta sonu ile birleştirenler için ideal bir tur. Gidiş ve dönüş ulaşımının uçak ile yapıldığı Karadeniz Turu ile iyi ki bu tura çıktım diyeceksiniz.

2 Gece Uçakla Kapadokya Peribacaları Kayseri Turu
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Dünya'nın en uzak köşelerinden ziyaretçileri olan Peribacaları ile bilinen Kapadokya'yı görmeniz için hazırlanmış bu turu kaçırmayın. Seyrine doymaz Peribacalarının yanı sıra Ihlara vadisi, mağara kiliseler, Hacı Bektaş Veli Türbesi, Uç Hisar Kalesi, Şaraphane ve diğer gezilecek yerler ile zengin içerikli Kapadokya Turu Online Rezervasyon ile Tatil Pusulasında.

2 Gece Uçaklı Kapadokya Kayseri Turu Nisan-Kasım
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Oluşması için elverişli toprak, rüzgar ve binlerce yıl zaman gereken peri bacalarını gezmek için bizler de vakit ayırmalıyız. Dünya'nın en önemli doğal oluşum alanlarından birisi olan Kapadokya'da peri bacaları dışında Ihlara vadisi, mağara kiliseler, göreme açık hava müzesi ve hacı Bektaş dergahı gibi birçok yeri bu turla ziyaret edebilirsiniz.

2 Gece Uçaklı Kapadokya Peribacaları Turu
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

UNESCO Dünya miras listesinde yer alan Kapadokya, Peribacaları yüzbinlerce yıl içinde doğal aşınmalar ile oluşmuş, ilk Hristiyan ve Anadolu kültürlerinde günlük hayata dahil olmuş ve zamanımızda ise turizm simgemiz haline gelmiştir. Özellikle uzak doğu ziyaretçileri eksik olmayan Kapadokya'yı, peribacalarından ibaret olmayan bu zengin içerikli tur programı ile tanıyabilirsiniz.

2 Gece Uçaklı Peribacaları Kapadokya Kayseri Turu
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Yüzbinlerce yıl rüzgar ve yağmur aşındırmaları sonucu bugünkü ilginç doğal anıtlara dönüşen peribacalarına ev sahipliği yapan Kapadokya en çok ziyaret edilen ve görülmesi gereken yerlerden birisidir. Peri bacaları ve Diğer tarihi, kültürel ziyaret noktaları ile Kapadokya Kayseri turu Tatil Pusulasında.

Abant Göynük Mudurnu Aladağlar Turu Tek Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon Batı Karadeniz Turları

Abant Gölü, Gölcük, Yedigöller, Sünnet Gölü, Aladağ Göleti, Esentepe ve Bolu yaylaları mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Hafta sonu dinlenmek, gezmek ve doğa harikaları ile karşılaşmak isteyenler için ideal bir tur.

Adana Hareketli Pegasus İle 4 Gece Karadeniz ve Batum Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Ülkenin akciğerlerine yapılan bu yolculukta yeşilin her tonu ile karşılaşabilirsiniz. Karadeniz kültürünün sınırın diğer tarafındaki temsilcisi Gürcistan'ın başkenti güzel Batum'u konaklarken keşfedebilirsiniz.

Afyon Hareketli Otobüsle 6 Gece Karadeniz Ve Vizesiz Batum Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Kastamonu tarihi çarşısını, Diyojen'in şehri Sinop'u, Samsun'da Bandırma Vapurunu, Ordu'da şahane manzarasıyla Boztepe'yi, Giresun'un dillere destan fındığını, Trabzon'un Uzungölü, Ayasofyası, Rize'nin yeşilin tüm değişik tonlarını barındıran yaylalarını, Batum'un modern ve tarihi yapılarını görüp Karadeniz'e hayran kalacağınız bir tatil. Huzurlu döneceğiniz bu tatile tekrar gitmek için sabırsızlanacaksınız.

Ankara Hareketli Akdeniz Ege Turu
- Yarım Pansiyon Ege Akdeniz Turları

Türkiye'nin en güzel kumsallarını, el değmemiş koylarını, mavinin her tonunu görebileceğiniz tek bir turda bulabileceksiniz.

Ankara Hareketli Kuzey Ege Turu (Uçaklı)-Pazar Hareket-Adramis Otel 4 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon Ege Akdeniz Turları

Küçük balıkçı kasabası Foça, Tarihte önemli bir yere sahip Antik Kentiyle Bergama, Muhteşem doğası güzel deniziyle Bozcaada, Şirin evleri ile Cunda Adası, oksijen oranının fazlalığıyla ünlü yemyeşil Kaz Dağları, Egenin kalbi İzmir... Hepsini ve daha da fazlasını göreceğiniz tepeden tırnağa yenileneceğiniz bir tatil sizi bekliyor.

Ankara Hareketli Uçaklı Karadeniz Ve Batum Turu Anadolu Jet İle 3 Gece
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Türkiye'nin en yeşil bitki örtüsü ve en özgün kültürü ile görülmesi ve tanınması gereken Karadeniz'i hiç görmeyenler ya da bir daha gitmek isteyenler için Ankara Hareketli Uçaklı Karadeniz Turu Tatil Pusulasında

Ankara'dan Anadolu Jet İle 19 Mayıs 3 Gece Karadeniz Ve Batum Turu
- Oda ve KahvaltıKARADENİZ TURLARI

Ankara'da Karadeniz'i görmeyen kalmasın. 19 Mayıs'ta 3 gece konaklamalı Ankara'dan uçaklı Karadeniz Turu Tatil Pusulasında.

Assos Bozcaada Çanakkale Turu- Her Perşembe Hareket- 2 Gece Konaklama Grand Milano Otel
- Yarım Pansiyon Çanakkale Assos Bozcaada Turları

Ünlü üzüm bağları ile Bozcaada, bakmalara doyulamayan şirin Cunda Evleri, tarihimizi yansıtan şehitlikler, meşhur Conk Bayırı... Muhteşem bir tatil yaşamanız için sizleri bekliyor.

Assos Bozcaada Çanakkale Turu Perşembe Hareket - 2 Gece Adramis Termal Otel
- Yarım Pansiyon Çanakkale Assos Bozcaada Turları

Harika kumsallara ve koylara indiğinizde ise sizi ferahlatacak, hoş vakit geçirtecek; kristal gibi şeffaf ve harika denizlerle karşılaşırsınız.

Beypazarı Mudurnu Göynük Turu- 1943 Tarihi Emniyet Otel 1 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon Batı Karadeniz Turları

Doğayı ve tarihi dokuyu doyasıya yaşayabileceğiniz, yeşilin içinde huzur bulacağınız bu turda tabloları andıran manzaralara hayran kalacaksınız.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00