•  

     

KAYAK OTELLERİ

26 bilgi bulundu.
Alkoçlar Zone Hotel Uludağ
Tam Pansiyon Plus - Uludağ

Uludağ 2.nci bölgenin gözde tesislerinden Alkoçlar Zone Hotel'de konaklayan misafirler, tam pansiyon plus konsepti, 17 adet lift, mini club, kapalı havuz ve daha birçok spor, aktivite ve eğlence imkanları ile kış tatilinin keyfini sürüyorlar.

Genç Yazıcı Otel Uludağ
Tam Pansiyon - Uludağ

Genç Yazıcı Hotel 1973 yılında Uludağ'da kayak sporunu seven ve bu sporla uğraşan Yazıcı Ailesi tarafından kurulmuştur. Bu konuda butik otel olarak başlayan bu uğraşı, daha sonra büyüyerek oteller zinciri hâlini almıştır

Büyük Otel Uludağ
Alkolsüz Herşey Dahil - Uludağ

Büyük Otel Uludağ , sizlere tüm yıl boyunca şehir gürültüsünden ve kıyı tatilinin bunaltıcı atmosferinden uzakta, yemyeşil bir doğada kuş cıvıltıları arasında eşsiz bir manzara eşliğinde dinlenmenin, eğlenmenin ve spor yapmanın huzuru ve mutluluğunu yaşatmak için tasarlanmış bir oteldir.

Ilgaz Dağbaşı Otel
- ılgaz

Ilgaz Dağı Milli Park'ı içinde şehirden uzak kayak keyfi için Ilgaz Dağbaşı Otel Tatil Pusulası'nın tavsiyesidir.

Trendlife Hotels
- Uludağ

2015 yılında tamamen yenilenmiş olan Trendlife Hotels, Uludağ 1.inci bölgede, pist manzaralı odaları ile konforlu bir tatil geçirmek isteyen kayak severlere ve kış tatilcilerine hizmet vermektedir.

White Park Hotel Sarıkamış
- Sarıkamış

Anadolu kayak merkezi otellerinin en yenilerinden White Park Sarıkamış , özgün ve hoş mimarisi, hizmet anlayışı ve konforlu odaları ile Tatil Pusulası'nda

Uslan Hotel Uludağ
- Uludağ
101TL’den başlayan fiyatlar

Uludağ'da Herşey Dahil bir kış tatili için Uslan Hotel Tatil Pusulasında.

The Green Park Kartepe Resort & Spa
- kartepe
96TL’den başlayan fiyatlar

Adeta "İstanbul'un Kayak Merkezi" denebilecek kadar yakın olan The Green Park Kartepe Resort & Spa' da kışın kayak yazın doğanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Mirada Del Monte
- Erciyes
142TL’den başlayan fiyatlar

Erciyes'in köklü tesislerinden Mirada Del Monte, güzel bir kış, eğlenceli bir kayak tatili için Tatil Pusulası'nda

Dedeman Palandöken Hotel
- Palandöken
187TL’den başlayan fiyatlar

Palandöken Dedeman Hotel şehre hakim eşsiz manzarası, profesyonel ve amatör kayakçılar için elverişli pistleri ve konforlu odaları ile kış mevsiminin en güzel yaşandığı Erzurum'da sizleri bekliyor.

Dedeman Palandöken Ski Lodge
- Palandöken
187TL’den başlayan fiyatlar

Görkemli kayak merkezi Palandöken'de butik bir kayak oteli olan Dedeman Palandöken Ski Lodge misafirlerine şehir oteli ve butik otel kalitesinde konaklama hizmeti sunmaktadır

Karinna Hotel Convention & Spa Uludağ
- Uludağ
176TL’den başlayan fiyatlar

Uludağ'da kayak, snowboard ve kış tatili severler, dinlenmek isteyenler ve toplantı ve organizasyon grupları gibi farklı talepleri karşılayan Karinna Hotel Convention & Spa Tatil Pusulası'nda

Grand Kartal Hotel
Herşey Dahil - Kartalkaya
184TL’den başlayan fiyatlar

Grand Kartal Otel Sıcak atmosferi ile sıcak dost sohbetleriniz, eğlence veya özel anlarınız için...

Mirada Del Lago
- Erciyes
187TL’den başlayan fiyatlar

Mirada otelciliğin Erciyes'teki temsilcisi Mirada Del Mar,Erciyes Kayak Merkezi'nde misafirlerini sıcak bir ortamda ağırlıyor.

Alkoçlar Hotel Uludağ
Tam Pansiyon - Uludağ
150TL’den başlayan fiyatlar

Uludağ 1'inci Gelişim Bölgesinde yer alan Alkoçlar Hotel Uludağ, misafirlerini Alkoçlar Otelcilik deneyimi ve misafirperverliği ile ağırlıyor.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00