•  

     

KAYAK OTELLERİ

26 bilgi bulundu.
Ağaoğlu My Mountain Uludağ
- Uludağ

Uludağ'ın en kapsamlı ve konforlu tesislerinden Ağaoğlu My Mountain, konsepti, oda seçenekleri, kayak ve aktivite imkanları ile eşsiz bir tatil için tüm olanakları sunmaktadır.

Alkoçlar Hotel Uludağ
Tam Pansiyon - Uludağ

Uludağ 1'inci Gelişim Bölgesinde yer alan Alkoçlar Hotel Uludağ, misafirlerini Alkoçlar Otelcilik deneyimi ve misafirperverliği ile ağırlıyor.

Alkoçlar Zone Hotel Uludağ
Tam Pansiyon Plus - Uludağ

Uludağ 2.nci bölgenin gözde tesislerinden Alkoçlar Zone Hotel'de konaklayan misafirler, tam pansiyon plus konsepti, 17 adet lift, mini club, kapalı havuz ve daha birçok spor, aktivite ve eğlence imkanları ile kış tatilinin keyfini sürüyorlar.

Beceren Hotel Uludağ
Tam Pansiyon - Uludağ

Beceren Otel, yıllardır devam eden Beceren geleneğini, sıcacık bir ortamda tatil pusulası misafirleri ile paylaşıyor... 40 yıllık Beceren geleneği; ev sahibi anlayışı ile, yüksek kaliteli servisi, zengin menüsü ve benzersiz konumuyla sıcacık bir ortamda misafirlerine sunuyor

Bof Hotels Uludağ
- Uludağ

Uludağ'ın en yeni 5 yıldızlı otellerinden Bof Hotels Uludağ 5 yıldızlı hizmet standartı ile kış sporlarının yanı sıra yazında keyifli bir tatil için ideal bir tesistir.

Büyük Otel Uludağ
Alkolsüz Herşey Dahil - Uludağ

Büyük Otel Uludağ , sizlere tüm yıl boyunca şehir gürültüsünden ve kıyı tatilinin bunaltıcı atmosferinden uzakta, yemyeşil bir doğada kuş cıvıltıları arasında eşsiz bir manzara eşliğinde dinlenmenin, eğlenmenin ve spor yapmanın huzuru ve mutluluğunu yaşatmak için tasarlanmış bir oteldir.

Dedeman Palandöken Hotel
- Palandöken

Palandöken Dedeman Hotel şehre hakim eşsiz manzarası, profesyonel ve amatör kayakçılar için elverişli pistleri ve konforlu odaları ile kış mevsiminin en güzel yaşandığı Erzurum'da sizleri bekliyor.

Dedeman Palandöken Ski Lodge
- Palandöken

Görkemli kayak merkezi Palandöken'de butik bir kayak oteli olan Dedeman Palandöken Ski Lodge misafirlerine şehir oteli ve butik otel kalitesinde konaklama hizmeti sunmaktadır

Dorukkaya Mountain Resort
Herşey Dahil - Kartalkaya

Kayak ve Snowboard tutkunları için en güzel pistlere sahip Dorukkaya Mountain Resort herşey dahil konsepti ile Tatil Pusulası'nda.

Genç Yazıcı Otel Uludağ
Tam Pansiyon - Uludağ

Genç Yazıcı Hotel 1973 yılında Uludağ'da kayak sporunu seven ve bu sporla uğraşan Yazıcı Ailesi tarafından kurulmuştur. Bu konuda butik otel olarak başlayan bu uğraşı, daha sonra büyüyerek oteller zinciri hâlini almıştır

Grand Kartal Hotel
Herşey Dahil - Kartalkaya

Grand Kartal Otel Sıcak atmosferi ile sıcak dost sohbetleriniz, eğlence veya özel anlarınız için...

Grand Yazıcı Hotel Uludağ
- Uludağ

Uludağ 1.inci bölgenin köklü tesislerinden Grand Yazıcı Hotel, Bodrum ve Torba'da iki tesisi daha bulunan Yazıcı grubun tecrübeli tatil hizmeti verdiği otellerinin Uludağ'daki temsilcisidir.

Habitat Otel Sarıkamış
- Sarıkamış

Sarıçam ormanlarının içinde tatil tapmanın ve toz karlı pistlerde kayak yapmanın keyfini Habitat Otel'de çıkartabilirsiniz.

Ilgaz Dağbaşı Otel
- ılgaz

Ilgaz Dağı Milli Park'ı içinde şehirden uzak kayak keyfi için Ilgaz Dağbaşı Otel Tatil Pusulası'nın tavsiyesidir.

Karinna Hotel Convention & Spa Uludağ
- Uludağ

Uludağ'da kayak, snowboard ve kış tatili severler, dinlenmek isteyenler ve toplantı ve organizasyon grupları gibi farklı talepleri karşılayan Karinna Hotel Convention & Spa Tatil Pusulası'nda

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00