•  

     

KAYAK OTELLERİ

26 bilgi bulundu.
Alkoçlar Zone Hotel Uludağ
Tam Pansiyon Plus - Uludağ

Uludağ 2.nci bölgenin gözde tesislerinden Alkoçlar Zone Hotel'de konaklayan misafirler, tam pansiyon plus konsepti, 17 adet lift, mini club, kapalı havuz ve daha birçok spor, aktivite ve eğlence imkanları ile kış tatilinin keyfini sürüyorlar.

Genç Yazıcı Otel Uludağ
Tam Pansiyon - Uludağ

Genç Yazıcı Hotel 1973 yılında Uludağ'da kayak sporunu seven ve bu sporla uğraşan Yazıcı Ailesi tarafından kurulmuştur. Bu konuda butik otel olarak başlayan bu uğraşı, daha sonra büyüyerek oteller zinciri hâlini almıştır

Alkoçlar Hotel Uludağ
Tam Pansiyon - Uludağ

Uludağ 1'inci Gelişim Bölgesinde yer alan Alkoçlar Hotel Uludağ, misafirlerini Alkoçlar Otelcilik deneyimi ve misafirperverliği ile ağırlıyor.

Beceren Hotel Uludağ
Tam Pansiyon - Uludağ

Beceren Otel, yıllardır devam eden Beceren geleneğini, sıcacık bir ortamda tatil pusulası misafirleri ile paylaşıyor... 40 yıllık Beceren geleneği; ev sahibi anlayışı ile, yüksek kaliteli servisi, zengin menüsü ve benzersiz konumuyla sıcacık bir ortamda misafirlerine sunuyor

Büyük Otel Uludağ
Alkolsüz Herşey Dahil - Uludağ

Büyük Otel Uludağ , sizlere tüm yıl boyunca şehir gürültüsünden ve kıyı tatilinin bunaltıcı atmosferinden uzakta, yemyeşil bir doğada kuş cıvıltıları arasında eşsiz bir manzara eşliğinde dinlenmenin, eğlenmenin ve spor yapmanın huzuru ve mutluluğunu yaşatmak için tasarlanmış bir oteldir.

Dorukkaya Mountain Resort
Herşey Dahil - Kartalkaya

Kayak ve Snowboard tutkunları için en güzel pistlere sahip Dorukkaya Mountain Resort herşey dahil konsepti ile Tatil Pusulası'nda.

Grand Kartal Hotel
Herşey Dahil - Kartalkaya

Grand Kartal Otel Sıcak atmosferi ile sıcak dost sohbetleriniz, eğlence veya özel anlarınız için...

Grand Yazıcı Hotel Uludağ
- Uludağ

Uludağ 1.inci bölgenin köklü tesislerinden Grand Yazıcı Hotel, Bodrum ve Torba'da iki tesisi daha bulunan Yazıcı grubun tecrübeli tatil hizmeti verdiği otellerinin Uludağ'daki temsilcisidir.

Ilgaz Dağbaşı Otel
- ılgaz

Ilgaz Dağı Milli Park'ı içinde şehirden uzak kayak keyfi için Ilgaz Dağbaşı Otel Tatil Pusulası'nın tavsiyesidir.

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort
Tam Pansiyon Plus - Kartalkaya

Kaliteli mimarisi ve hizmet anlayışıyla kayak ve snowboard severleri Kartalkaya'da ağırlayan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort Tatil Pusulası'nda.

Monte Baia Uludağ Hotel
Tam Pansiyon Plus - Uludağ

Bir dağ otelinin sıcak ortamını şehir oteli lüksü ve konforuyla bir arada, kaliteyi kusursuz bir biçimde sunmayı ilke edinmiş, misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla Hotel Monte Baia da tatil keyfiniz dorukta

Trendlife Hotels
- Uludağ

2015 yılında tamamen yenilenmiş olan Trendlife Hotels, Uludağ 1.inci bölgede, pist manzaralı odaları ile konforlu bir tatil geçirmek isteyen kayak severlere ve kış tatilcilerine hizmet vermektedir.

Uslan Hotel Uludağ
- Uludağ
84TL’den başlayan fiyatlar

Uludağ'da Herşey Dahil bir kış tatili için Uslan Hotel Tatil Pusulasında.

Mirada Del Monte
- Erciyes
128TL’den başlayan fiyatlar

Erciyes'in köklü tesislerinden Mirada Del Monte, güzel bir kış, eğlenceli bir kayak tatili için Tatil Pusulası'nda

Mirada Del Lago
- Erciyes
168TL’den başlayan fiyatlar

Mirada otelciliğin Erciyes'teki temsilcisi Mirada Del Mar,Erciyes Kayak Merkezi'nde misafirlerini sıcak bir ortamda ağırlıyor.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00