Uçaklı Kayseri Kapadokya Peribacaları Turu 2 Gece KonaklamaKÜLTÜR TURLARI / Kapadokya / kapadokya Turları Yarım Pansiyon

Genel Bilgiler

MÜZE KART Ve ÖREN YERİ GİRİŞLERİ FİYATA DAHİLDİR.
Gidiş TarihiDönüş Tarihiİki Kişilik Oda Kişi BaşıTek Kişilik Odaİlave Yatak 0 - 2 Yaş2 - 7 Yaş7 - 12 YaşKontenjanÖdeme Seçenekleri

Harita Bilgisi

Uçaklı Kayseri Kapadokya Peribacaları Turu 2 Gece Konaklama

Güzel Atlar Diyarı Kapadokya, Dünyaca ünlü Peribacaları, onyx taşı, avanos çömlekleri, şarap mahzenleri, 8 katlı yer altı şehri, Ihlara vadisi, göreme açık hava müzesi, Hacı Bektaş Veli Türbesi ve daha birçok içerik ile Kapadokya Turu Tatil Pusulasında.

Gidiş TarihiDönüş Tarihiİki Kişilik Oda Kişi BaşıTek Kişilik Odaİlave Yatak0 - 2 Yaş2 - 7 Yaş7 - 12 Yaş
UÇAK SAATLERİ, REHBER BİLGİLENDİRME ve HAVALİMANI TRANSFERLERİ için UYARILAR:

MADDE 1: Uçaklı turlarımızda siz değerli misafirlerimiz için hazırlamış olduğumuz ÜCRETSİZ HAVALİMANI TRANSFERİ nden faydalanabilinmesi için rezervasyon esnasında MUTLAKA servislerimizin kalktığı noktalardan sizin için uygun olan hareket noktasını satış temsilcilerimize bildirmeniz gerekmektedir.

MADDE 2: Havalimanı servisi kullanmayarak direkt havalimanında bulunacak misafirlerimizin de rezervasyon esnasında bu yönde seçimlerini yaparak, programlarımızda belirtilen havalimanı buluşma saatinde havalimanında bulunmaları gerekmektedir.

MADDE 3: Programlarımızda belirtilen servis hareket noktası ve saatleri transfer araçlarımızın hareket saati olması nedeniyle belirtilen saatlerden 5 dk. öncesinde hareket noktalarında bulunulması gerekmektedir. Servislerimizin hareket noktalarına ulaşmanızda yaşanacak gecikmeler önem taşıdığından servis hareket saatlerinde esneklik bulunmamaktadır. Belirtilen servis aracı hareket saatlerinde kişi sayısına ve eksiklere bakılmaksızın araçlarımız hareket edecektir. Bu bağlamda seçilen servis biniş noktasında belirtilen saatte bulunmayan konuklarımız için servis kullanmayacağı düşünülmüş sayılır.

MADDE 4: Uçaklı turlarımızda katılım gösteren misafirlerimizin uçak biletleri GRUP PNR şeklinde düzenlenmektedir. Uçak biletleriniz elektronik bilet olup; Check-in işlemleri T.C. Vatandaşlık numarası taşıyan kimlikleriniz ile satın aldığınız turun uçuşunun yapılacağı havayoluna ait kontuara başvurularak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle turunuzun uçuşuyla ilgili bilet numarası veya PNR verilmemektedir.

MADDE 5: Satın alınan uçaklı turunuz için uçak saatlerinde yaşanacak herhangi bir değişiklik, bunların yanı sıra turunuzun rehber bilgilendirmesi turun başlangıç gününden 1 gün öncesinde rezervasyonlarınızda belirteceğiniz Gsm numaralarınıza SMS veya Operasyon departmanımız tarafından aranarak bildirilecektir.

MADDE 6: Uçaklı tur paketi satın alan misafirlerimiz yukarıda belirtilen maddeleri PEŞİNEN kabul eder.


1.GÜN CUMA:(KAYSERİ - HACIBEKTAŞ - ÇAVUŞİN - PAŞABAĞI - AVANOS - Çanak/Çömlek Atölyesi ve yapımı - DERVENT VADİSİ - KIZILIRMAK)

Servis Hareket Noktaları:

05.30 Merter Metro İstasyonu yanı İspark Otoparkı
06.00 Harbiye Jollytur Ofis Önü
06.15 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkından ÜCRETSİZ HAVALİMANI TRANSFERİ kullanmak isteyen misafirlerimizin alınmasının ardından Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Servis kullanmayan konuklarımızın 05.30 Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminalinde Anadolujet Havayolları Kontuarı önünde bulunmaları gerekmektedir. Anadolujet Havayollarına ait 08.30 İstanbul-Kayseri Uçağı ile Kayseri'ye uçuş. Saat 09.50 sularında Kayseri Havalimanına indikten sonra alanda bizi bekleyen aracımızla buluşarak turumuza başlıyoruz.

*GÜNÜN GEZİ NOKTALARI > Hacıbektaş Veli’nin Müzesi - Avanos - Çavuşin Ören Yeri - çok başlı peribacalarının ve keşiş hücrelerinin görülebileceği Paşabağı’ nda fotoğraf molası - Devrent Vadisi (fotoğraf molası) - Çanak/çömlek atölyesi tanıtımı & alışveriş imkanı. Otele yerleşme.

Diğer Detaylar:
>Öğle yemeği: Avanos Uranos Rst. / Mercimek Çorbası - Pastırmalı Kuru Fasulye - Testi kebabı - Pilav - Tatlı veya Meyve - Su
>Konaklama: Seçilen otelde
>Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
>Güzergâh: Kayseri - Hacı Bektaş 102 KM / Hacı Bektaş - Avanos 52 KM / Toplam mesafe 105 KM

2. GÜN CUMARTESİ: (GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ - SİNASSOS - ÜÇGÜZELLER - UÇHİSAR - ÜRGÜP - Onyx Taş Atölyesi - Dileyenlere Türk Gecesi Eğlencesi)

(Dileyen misafirlerimiz sabah erken saatlerde otelden alınarak BALON TURU yapabilirler. (– ekstra 110 Euro -)

*GÜNÜN GEZİ NOKTALARI: Göreme Açık Hava Müzesi ve içerisinde görülecek olan (Elmalı kilise, Azize Barbara kilisesi, Aziz Basileus Kilisesi, Çarıklı kilise, yemekhane, mutfak, kiler, şaraphane, Tokalı kilise) - Ürgüp (panoramik) - şarap mahzenleri - Üçgüzeller Mevkii’ nde fotoğraf molası - Asmalı Konak dizisinin çekildiği Mustafapaşa Köyü - Uçhisar Kalesi (panoramik) - bölgeye ait yöresel baharat ve yemişlerin tanıtıldığı sergide alışveriş imkânı - bölgenin doğal kaynaklarından olan onyx taşının işlendiği Onxy Taş atölyesi ziyareti ile bugünkü turumuz sona eriyor, otelimize yerleşiyoruz.

(Dileyen misafirlerimizle yemek sonrası geleneksel Kapadokya Türk Gecesi seyrine gidiyoruz. —ekstra 55.00 TL-)

Diğer Detaylar:
>Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
>Öğle yemeği: Avanos Han Rst. / Açık büfe
>Konaklama: Seçilen otelde
>Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
>Güzergah: Nevşehir, Göreme, Mustafapaşa, Uçhisar, Avanos / Toplam mesafe 74 KM

3. GÜN PAZAR: (DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ - IHLARA VADİSİ - KAYSERİ - HUNAT HATUN MEDRESESİ - DÖNER KÜMBET)

*GÜNÜN GEZİ NOKTALARI: İlk durağımız, düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği şekilde düzenlenmiş bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri. (Veya Kaymaklı Yeraltı Şehri) - Ihlara Vadisi ve içerisinde bulunan (Ağaçaltı Kilisesi, Yılanlı Kilise) Rehberimizin belirteceği saatte Kayseri’ye hareket - Hunat Medresesi ve Camii, Döner Kümbet (Panoramik) İç Kale... panoramik olarak görülüyor. Yöresel ürünler için verilen serbest zamanda yapılan alış-verişi takiben havalimanına hareket ediyoruz. Anadolujet Havayollarına ait 21.35 Kayseri-İstanbul uçağı ile İstanbul’a uçuyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen transfer aracımıza binerek siz sayın misafirlerimizi diğer turlarımızda tekrar görüşmek üzere aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Diğer Detaylar:
>Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
>Öğle yemeği: Göreme Aydede Rst / Tandır Çorbası - 4 çeşit meze - Aydede kebap ( altı ezmeli tavuk külbastı ) - ara sıcak - tatlı
>Akşam yemeği: Kayseri'de serbest menü olarak alınıyor - EKSTRA
>Güzergâh: Nevşehir, Ihlara Vadisi, Derinkuyu, Göreme, Kayseri / Toplam mesafe 242 KM

TOPLAM TUR MESAFESI / 421 KM

Jolly Tur; yoğunluk vb. sebeplerle havayolu firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.

Program zamanlamasında Hava, yol v.b.gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
>Otellerde 2 gece yarım pansiyon konaklama
>Gidiş Dönüş İstanbul Kayseri Uçuş biletleri - Havalimanı transferleri
>Lüks Araçarla ulaşım
>Jolly Tur otobüs içi ikramları
>Tüm çevre gezileri
>Rehberlik hizmetleri
>Ek hizmet bedelleri (Müze ve Ören yeri giriş ücretleri)
>Jolly Tur Güvencesi
>Otelimizde açık büfe 2 sabah kahvaltısı
>Otelimizde açık büfe veya set menü 2 akşam yemeği
>1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
>Otelde yapılan özel harcamalar
>Tüm yemeklerde alınan içecekler
>Öğle yemekleri
>Ekstra Turlar


>Gazi,65 yaş üstü, sarı basın kartı,16 yaş altı öğrenci ve müze kartı olanlara 40,00 TL indirim uygulanır.
> 0–7 yaş arası misafirlerimizden müze ören yeri giriş ücreti alınmaz.

GEREKENLER:
Uygun yürüyüş ayakkabısı ( rahat edebileceğiniz )
Dudak Koruyucu
Ani sıcaklık değişimine uyabilecek üstlük(Hırka, yelek...)

Hizmet Bedeli ve Kapsamı
Müzekart Nedir?:
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile indirimli Müzekart 20 TL, tam Müzekart 40 TL ücret karşılığında alınabilir.
Maxmum kredi kartı olan misafirler kimlik ibraz ederek müze kart indiriminden yararlanırlar.

İndirimli Müze Kart:
T.C. vatandaşı olan Öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ile bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini ibraz etmeleri durumunda tur fiyatı üzerinden 40 TL indirim hakkına sahip olurlar. Ancak ilk gezecekleri müzede 20 TL ödeyerek kendilerine indirimli Müzekart almaları gerekmektedir.
17 yaş altı ve 65 yaş üzeri misafirler Müzelere ücretsiz giriş yapmaktadır.

Önemli Bilgi!
Belirtilen tarihler arası geçerli olan turda daha önceden alınmış Müzekart’a sahip olan misafirlerimiz 40 TL indirim hakkına sahip olurlar.

T.C. vatandaşı olmayan misafirlere Müzekart uygulaması yapılamamaktadır. Bu durumda olan misafirlerimiz indirimli kapsamına girerler ve 40 TL indirim alma hakkına sahip olurlar ve müzelerde, müze giriş ücretleri kendilerine aittir.

ÖNEMLİ: Turumuz 2 gece 3 gün olup, otel konaklaması 2 gece 3 gündür. Toplamda 1667 KM mesafede tamamlanır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Jolly Tur misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 21.05.2015 Her türlü görüş ve önerileriniz için 444 0 644 Numaralı telefonu arayabilirsiniz.

TÜRK GECESİ (ekstra): 55,00 TL / Kapadokya bölgesine özgü, kayanın içine oyma olarak yapılmış otantik bir mekan olan URANOS RESTORAN da gerçekleştiriliyor. Limitsiz yerli içecekler ve Türk usulü mezeler, kuruyemiş, Meyve eşliğinde Türkiye'nin değişik yörelerinden halk oyunları, showlar, oryantal ve bazı bölümlerinde eşlik edebileceğimiz eğlencemiz keyifli hale geliyor...

http://www.uranossarikaya.com/

BALON TURU (ekstra-110 Euro): Anatolia Balon - Sky Way - Kaya Baloons ile, sabah erken saatlerde otelimizden hareket ile pilotlardan bilgilendirme alırken hafif bir kahvaltı yapıyor ve sonrasında turumuza başlıyoruz. Hava ve mevsim şartlarına göre değişen 60 – 75 dk sürecek turumuz (tamamı 3 saat olacak) otelimize transferimizle son buluyor. Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde ilave +10 Euro fark ödenmesi gerekmektedir.

Konsept

commentTab
İNCELEDİĞİM TURLAR / OTELLER
Uçaklı Kayseri Kapadokya Peribacaları Turu 2 Gece Konaklama - KÜLTÜR TURLARI / kapadokya Turları

Yarım Pansiyon 0.00 TL’den başlayan fiyatlar

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00