•  

GEZMEKLE BİTMEZ TÜRKİYE'DEN KÜLTÜR TURLARI

37 bilgi bulundu.
2 Gece Uçaklı Kapadokya Kayseri Turu Nisan-Kasım
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Oluşması için elverişli toprak, rüzgar ve binlerce yıl zaman gereken peri bacalarını gezmek için bizler de vakit ayırmalıyız. Dünya'nın en önemli doğal oluşum alanlarından birisi olan Kapadokya'da peri bacaları dışında Ihlara vadisi, mağara kiliseler, göreme açık hava müzesi ve hacı Bektaş dergahı gibi birçok yeri bu turla ziyaret edebilirsiniz.

Uçaklı Kayseri Kapadokya Peribacaları Turu 2 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Güzel Atlar Diyarı Kapadokya, Dünyaca ünlü Peribacaları, onyx taşı, avanos çömlekleri, şarap mahzenleri, 8 katlı yer altı şehri, Ihlara vadisi, göreme açık hava müzesi, Hacı Bektaş Veli Türbesi ve daha birçok içerik ile Kapadokya Turu Tatil Pusulasında.

Uçaklı Kapadokya Kayseri Peribacaları Turu 2 gece Konaklama
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Yer altı ve yerüstü zenginlikleri, doğa ve insan yapımı eserleri, Anadolu inançlarına ait ziyaret noktalarını, gelenekleri ve kültürleri keşfetmek için Kapadokya Peribacaları turu Tatil Pusulasında.

Otobüsle Karadeniz Ve Batum Turu 6 Gece Vizesiz
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Ülkemizin oksijen deposu, yeşilin ayrı yeşil, mavinin ayrı mavi olduğu bölge; Karadeniz. Her kilometresinde tekrar tekrar hayran kalacağınız, kendinizi arınmış hissedeceğiniz, yorgunluğu dert etmeyeceğiniz bir yolculuk sizi bekliyor.

Afyon Hareketli Otobüsle 6 Gece Karadeniz Ve Vizesiz Batum Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Kastamonu tarihi çarşısını, Diyojen'in şehri Sinop'u, Samsun'da Bandırma Vapurunu, Ordu'da şahane manzarasıyla Boztepe'yi, Giresun'un dillere destan fındığını, Trabzon'un Uzungölü, Ayasofyası, Rize'nin yeşilin tüm değişik tonlarını barındıran yaylalarını, Batum'un modern ve tarihi yapılarını görüp Karadeniz'e hayran kalacağınız bir tatil. Huzurlu döneceğiniz bu tatile tekrar gitmek için sabırsızlanacaksınız.

Her Cumartesi Hareketli Bartın Amasra Safranbolu 1 Gece Konaklamalı Keyif Turu
- Yarım Pansiyon Batı Karadeniz Turları

Çeşm-i Cihan neresi ? Cinci Hoca kimdir, hikayesi nedir ? en güzel lokum nerede yapılır ? bu eski evlerin ve sokakların özellikleri nedir ? Safranbolu evleri neden "saygılı" olarak bilinir ?... bu ve benzeri soruların cevaplarını bu keyifli Batı Karadeniz turunda bulabilir, hem bilgi edinip hem de zevkli bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

İzmir Hareketli 6 Gece Konaklamalı Karadeniz ve Batum Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Yeşil rengin hiç görmediğiniz tonlarıyla karşılaşacağınız, temiz hava ve oksijenle yenileceğiniz mükemmel bir tur. Kastamonu'dan Karadeniz'de sınır komşumuz olan Gürcistan'a kadar uzanan birçok doğal ve tarihi güzellik ile dopdolu bir seyahat Tatil Pusulasında

Ankara Hareketli Uçaklı Karadeniz Ve Batum Turu Anadolu Jet İle 3 Gece
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Türkiye'nin en yeşil bitki örtüsü ve en özgün kültürü ile görülmesi ve tanınması gereken Karadeniz'i hiç görmeyenler ya da bir daha gitmek isteyenler için Ankara Hareketli Uçaklı Karadeniz Turu Tatil Pusulasında

İzmir Hareketli Otobüsle Kapsamlı Karadeniz Turu Batum Ve Tiflis'de Konaklama
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

İzmir hareketli çok kapsamlı bu Karadeniz turunda diğerlerinden farklı olarak doğuya ait ziyaret noktaları da dahildir. Hititlerin başkenti Çorum Hattuşa, Sivas Çifte Minareli Medrese, Kars Ani Harabeleri, ve daha birçok tarihi ve turistik mekanı Gürcistan'da Batum ve Tiflis dahil olmak üzere Karadeniz'in doğal güzellikleri ile birlikte deneyimleyebilirsiniz.

Tiflis ve Batum Dahil Otobüsle Uzun Karadeniz Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Karadeniz'i gezerken Anadolu'nun diğer bölgelerini, tarihi ve turistik noktalarını, ve sınırın diğer tarafındaki Karadeniz Gürcistan'ın Tiflis ve Batum kentlerini keşfetmek isteyenler için en kapsamlı turlardan olan Uzun Karadeniz Turunu tavsiye ederiz.

Ankara Hareketli Kuzey Ege Turu (Uçaklı)-Pazar Hareket-Adramis Otel 4 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon Ege Akdeniz Turları

Küçük balıkçı kasabası Foça, Tarihte önemli bir yere sahip Antik Kentiyle Bergama, Muhteşem doğası güzel deniziyle Bozcaada, Şirin evleri ile Cunda Adası, oksijen oranının fazlalığıyla ünlü yemyeşil Kaz Dağları, Egenin kalbi İzmir... Hepsini ve daha da fazlasını göreceğiniz tepeden tırnağa yenileneceğiniz bir tatil sizi bekliyor.

Likya Turu-Her Pazar Hareket-Nevada Butik Otel 5 Gece Konaklama (İstanbul,Bursa,İzmir)
- Yarım Pansiyon Ege Akdeniz Turları

Muhteşem koylar, muhteşem, berrak bir deniz, yemyeşil ormanlar, pırıl pırıl sahiller. Bir tatilden beklediğimiz her şey mevcut. Üstüne Ölüdeniz'de Yamaç Paraşütüne de binip Şirince'den şarabınızı alırsanız yenilenmiş olarak evinize döneceğinizden eminiz.

Likya Turu-Her Pazar Hareket-Pelin Otel 5 Gece Konaklama (İstanbul,Bursa,İzmir)
- Yarım Pansiyon Ege Akdeniz Turları

Muhteşem koylara tekne turları, Ünlü Kaya mezarlar, İztuzu Plajında Caretta Carettalar, Doğanın bir harikası Kelebekler Vadisi, muhteşem vadisiyle Ölüdeniz, şirin evleriyle Şirince... Doğaya, manzaraya doyacağınız bir tatil sizi bekliyor.

Kuşadası,Çeşme,Pamukkale Turu Her Perşembe Hareket 2 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon Ege Turları

Ege'nin kalbi İzmir'de başlayan maceramız, güzel çeşme ve muhteşem taş evleriyle Alaçatı, şirin mi şirin köy Şirince, Ünlü Antik Kentleriyle Selçuk ve oradan bembeyaz Pamukkale'ye uzanıyor. Mükemmel duraklarıyla iyi bir tatil geçireceğinizden eminiz.

Eskişehir Odunpazarı Turu Her Cumartesi Hareket - 1 Gece Şahin Park Otel
- Yarım Pansiyon Eskişehir Odunpazarı Turları

Porsuk Çayı’nın kıyısında çayınızı yudumlarken bu eşsiz manzaraya hayran kalırsınız nüfusun da genç olması ile eskişehir bütün dinamikliği size de yansıtacaktır.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00