•  

DOĞA İLE İÇİÇE, ŞEHİRLERE YAKIN OTELLER

11 bilgi bulundu.
Güral Sapanca Wellness Park
Yarım Pansiyon - Yakın Bölge Otelleri

Şehirden uzak yemyeşil bir orman içinde konuşlanmış bu otelde sessizlik, oksijen, SPA ve çeşitli aktivitelerle tepeden tırnağa şımartılacaksınız.

Büyük Abant Otel & Kongre Merkezi
Yarım Pansiyon - Yakın Bölge Otelleri

Deniz seviyesinden 1327 m yükseklikte, volkanik patlamalar sonucu oluşmuş, etrafı dağlarla ve çam ormanlarıyla çevrili bir krater gölü ve hemen kıyısında beş yıldızlı konforuyla, Türk misafirperverliğini gerçek anlamda hizmete dönüştürmüş olan Büyük Abant Oteli Tatil Pusulası'nda.

Abant Palace Hotel
- Yakın Bölge Otelleri

Abant Gölü kıyısında konumlanan bu 5 yıldızlı Abant oteli, kapalı yüzme havuzu, tenis kortları ve Türk hamamı içeren bir spa sunmaktadır. Konuk odaları göle ve çevredeki ormana bakar.

Abant Köşk Otel
Oda Kahvaltı - Yakın Bölge Otelleri

Her noktası Abant Gölü'nün muhteşem manzarasına sahip Abant Köşk Otel'de temiz hava ve kusursuz hizmetle huzuru yaşayacaksınız.

Best Western Şile Gardens Hotel
Oda Kahvaltı - Yakın Bölge Otelleri

Şile'nin Kumbaba mahallesinde hizmet veren bu 5 yıldızlı otel, açık yüzme havuzu ve tenis kortu içeren büyük bir sağlık kulübü bulunmaktadır.

Durusu Club Hotel
Yarım Pansiyon - Yakın Bölge Otelleri

Terkos gölünün duru suyu bulunduğu çevreye adını vermiş sonrasında gölde görüldüğü gibi durusu olarak anılmaya başlanmıştır.

Elegance Resort Hotel Spa & Welness - Aqua
Yarım Pansiyon - Yakın Bölge Otelleri

Konuklarının beklenti ve istekleri doğrultusunda, onların tatil etkinliklerini unutulmaz deneyimlere dönüştürmeyi amaçlayan Elegance Resort Hotel'de nitelikli hizmet, sürekli memnuniyet, talep öncesi yenilik ve koşulsuz saygı değerleri oluşturmaktadır. Yalova otel hizmetinin öncüsü olarak kabul edilmektedir.

İğneada Resort Hotel & Spa
Yarım Pansiyon - Yakın Bölge Otelleri

Şehrin stresinden arınmak, yenilenmek, doğa ile iç içe resort hotel rahatlığında bir tatil yapmak için İğneada Resort Hotel & Spa Tatil Pusulası'nın tavsiyesidir.

Lova Hotel & Spa
Yarım Pansiyon - Yakın Bölge Otelleri

Lova Hotel Spa göz alıcı modern ve estetik tasarımı, konforlu odaları, 1500 m2'ye yayılmış SPA merkezi, sağlıklı yaşam ve spor olanakları sunan Fitness Kulübü ile misafirlerine muhteşem bir deneyim yaşatıyor. İster bir iş gezisi için ister keyifli bir tatil için gelmiş olun, konaklamak ve keyifli zaman geçirmek için Lova Hotel Spa siz ve sevdikleriniz için mükemmel bir seçim olacaktır.

Ramada Tekirdağ
Oda Kahvaltı - Yakın Bölge Otelleri

Ramada Tekirdağ Hotel açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, spa tesisleri ve Marmara Denizi'nin geniş manzaralarını sunan bir restorana ev sahipliği yapıyor. Otelde ses yalıtımı ve modern olanaklarla donatılmış deniz manzaralı odalar bulunmaktadır.

Sky Tower Hotel Spa & Convention Center
Yarım Pansiyon - Yakın Bölge Otelleri

Batı Karadeniz’de Yeşil ve Mavinin Buluştuğu En Özel Nokta: Akçakoca 35 km uzunluğunda kumsalı, şirin limanı ve ılıman iklimiyle Karadeniz’ in en güzel tatil yöresi…

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00