Assos Bozcaada Çanakkale Turu Perşembe Hareket - 2 Gece Adramis Termal OtelKÜLTÜR TURLARI / Çanakkale Assos Bozcaada / Çanakkale Assos Bozcaada Turları Yarım Pansiyon

Genel Bilgiler

Ayvalık-Bozcaada-Cunda Adası-Assos-Gelibolu-Şehitlikler
Gidiş TarihiDönüş Tarihiİki Kişilik Oda Kişi BaşıTek Kişilik Odaİlave Yatak 0 - 2 Yaş2 - 7 Yaş7 - 12 YaşKontenjanÖdeme Seçenekleri

Harita Bilgisi

Assos Bozcaada Çanakkale Turu Perşembe Hareket - 2 Gece Adramis Termal Otel

Harika kumsallara ve koylara indiğinizde ise sizi ferahlatacak, hoş vakit geçirtecek; kristal gibi şeffaf ve harika denizlerle karşılaşırsınız.

Gidiş TarihiDönüş Tarihiİki Kişilik Oda Kişi BaşıTek Kişilik Odaİlave Yatak0 - 2 Yaş2 - 7 Yaş7 - 12 Yaş
MÜZEKART BİLGİSİ:

Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.
Tur ücretimize Müze Ören Yeri ücretleri dahildir.(Özel İdare ve belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerli olup rezervasyona eklenebilir. Müze kart almayan misafirler ilgili müzelere ücret ödeyip bilet alarak girerler.

1.GÜN / PERŞEMBE

Tur Hareket Noktaları:
19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (MarmaraPark Karşısı)
21.00 Merter Metro İstasyonu yanı İspark Otoparkı
22.00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü
23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
23.20 Kartal Yemek Center
23.30 Çayırova Mc Donald’s
00.15 İzmit Asya Otel Karşısından hareketle Bursa istikametiyle, gece yolculuğumuza başlıyoruz. (Çayırova, İzmit, Bursa’dan binen misafirlerimiz dönüş yolunda son nokta olarak İstanbul’da inmek durumundadırlar).

Diğer Detaylar
Mola yerleri: MİNTEKS DİNLENME TESİSLERİ

Güzergah: İstanbul, Eskihisar Feribot İskelesi / 67 KM

2. GÜN / CUMA: BOZCAADA-BOZCAADA KALESİ(PANORAMİK) - ESKİ RUM (CUMHURİYET) MAHALLESİ- TÜRK (ALAYBEY) MAHALLESİ – ASSOS(BEHRAMKALE) – ATHENA TAPINAĞI – ŞEHİR SURLARI

Sabah yolda verilen kahvaltı molasından sonra aracımıza geçiyor ve Kaz Dağlarını panoramik görerek Edremit, Akçay, Altınoluk, Küçükkuyu ve Ayvacıkdan geçerek Geyikli İskelesine ulaşıyoruz. Buradan aracımızla feribota binip Antik dönemde İsmi Tenodos olan Bozcaada’ya ulaşıyoruz. Adaya vardığımızda dileyen misafirlerimiz serbest zaman diliminde Ayazma plajında denize girebilirler. (Not: Turumuzun bugününde de yüzme molası olacağı için plaj çantalarımızı yanımıza almayı unutmayalım.)
Yüzme molamızın ardından aracımıza binerek Bozcaada merkeze gidiyoruz. Ada’nın merkezinde aracımızdan inerek rehberimiz eşliğinde Eski Rum (Cumhuriyet) Mahallesini ve Türk (Alaybey) mahallesini geziyoruz. Sonrasında alışveriş ve gezi için vereceğimiz serbest zamanda dileyenler Bozcaada’nın meşhur reçellerini ve kurabiyelerini alabilir aynı zamanda Bozcaada üzümlerinden üretilen şaraplarından alabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında rehberimizin belirleyecek olduğu noktada buluşup feribota biniyoruz ve tekrar Geyikli İskelesine doğru hareket ederek Bozcaada destinasyonumuzu tamamlıyoruz. Bozcaada programımızın ardından Assos (Behramkale’ye) hareket ediyoruz. Behramkale Köyü’ne vardıktan sonra köyün girişinde aracımızdan inip 238 metre yükseklikte andezit bir kayaç üzerine kurulmuş olan Assos Antik Kenti’nin akropolüne çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde antik dönemin İlk Dor Düzeni ile yapılmış olan Athena Tapınağını görüyoruz. Rehberimizin verecek olduğu serbest zamanda köy içerisinde kentin meşhur fincanda pişen sakızlı Türk kahvesini yudumlayabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında otele doğru hareket ediyoruz.

NOT: Turumuzun ilk gününde yüzme molamızın olması nedeniyle turumuzun başlangıcında plaj malzemeleriniz için ayrı bir çanta hazırlamanızı tavsiye ediyoruz!!

Diğer Detaylar
Kahvaltı: Sabah yolda mola verilecek tesiste serbest olarak sunuluyor.
Öğle yemeği: Bozcaada’da meşhur balık restoranlarında serbest menü.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunulacaktır.
Konaklama: Seçilen otelde.
Güzergâh: Yalova, Bursa, Karacabey, Bandırma, Çanakkale, Geyikli iskele, Bozcaada, Edremit / 498 KM

3. GÜN / CUMARTESİ: AYVALIK - TÜM GÜN TEKNE TURU - ŞEYTAN SOFRASI - CUNDA(ALİBEY) ADASI – AŞIKLAR TEPESİ

Otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, Burhaniye, Karaağaç ve Gömeçden geçerek Ayvalık’a varıyoruz. Ayvalık şehir merkezi ve kordonunu panaromik olarak görerek Çamlık mevkinde bulunan Şeytan Sofrasına varıyoruz. Burada rehberimizden Şeytan Sofrasını’nın hikayesini dinledikten sonra fotoğraf ve çay kahve içmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Teknemize binmek üzere Ayvalık şehir merkezine hareket ediyoruz. Teknemize bindikten sonra Hakkı Bey yarımadası ve Cunda (Ali Bey)adasını panaromik olarak görüp Pınar Adası (Mosko), Kara Ada (Akvaryum Koyu), Maden Adası, Ortunç Koyu, Hamam Koyu, İncirli Adası gibi koylarda yüzme molası veriyoruz. Tekne turumuzun ardından Cunda adasında teknemizden iniyoruz. Rum evlerinin arasından geçerek Taksiryarhis Kilisesini panaromik olarak fotoğraflayıp, aşıklar tepesine ulaşıyoruz. Cunda’da alacağımız serbest zamanda sakız dondurması ve lokmasını tatmanızı tavsiye ederiz. Buradan otelimize doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimizle Cunda adası Rum tavernası eğlencesine gidebiliriz.(EKSTRA)

Diğer Detaylar
Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunulacaktır.
Öğle yemeği: Ayvalık tekne turunda teknede öğle yemeği.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunulacaktır.
Konaklama: Seçilen otelde.
Güzergâh: Otel, Ayvalık, Sarımsaklı, Otel / 30 KM

4.GÜN / PAZAR / TRUVA-ÇANAKKALE-GELİBOLU-TEKİRDAĞ-İSTANBUL

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında kaz dağlarını panoromik olarak Homeros’un kaleme almış olduğu İlyada ve Odessa destanına konu olan ve Truva savaşının geçmiş olduğu Truva Ören yerine ulaşıyoruz. Burada yapılan anlatımlarla bu savaşı tekrar yaşayarak, bu sefer otobüsümüzle Çanakkale istikametine devam ediyoruz. Çanakkale iskeleden bineceğimiz feribotla Eceabat’a geçiyoruz.Gelibolu Yarımdası'na varıyor ve 1914 yılında başlayan toplam 253,000 askerimizin şehit ve zayii olduğu Çanakkale Savaşının izlerini görme fırsatı bulacağız.(Tabyalar,Seyit onbaşı anıtı,kilitbahir kalesini) PANORAMİK olarak gördükten sonra Çanakkale Şehitler Abidesi, Alçıtepe Köyü, 57.Alay Şehitliği, Conk Bayırı göreceğimiz yerler arasında. Gelibolu, Tekirdağ üzerinden gecenin ilerleyen saatlerine doğru İstanbul a varıyoruz ve siz sayın misafirlerimizi, bir başka JOLLYTUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle aldığımız yerlere bırakıyoruz.

Diğer Detaylar
Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunulacaktır.
Öğle yemeği: Truva wilusa restorant
Akşam yemeği: Tekirdağ’da yol üzeinde tesiste serbest menü misafirlerimize aittir.

Program zamanlamasında Hava, yol v.b.gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER
>Otellerde 2 Gece Y.P Konaklama
>Lüks Araçlar İle Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
>Çevre Gezileri + Özel idare ve belediye işletmelerine ait giriş ücretleri
>Jolly Tur Otobüs içi İkramları
>Jolly Tur Güvencesi
>Otelimizde Açık Büfe 2 Sabah kahvaltısı
>Otelimizde Açık Büfe veya Set menü 2 Akşam Yemeği
>1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
>Tüm Öğle Yemekleri
>Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
>Tüm Özel Harcamalar
>Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
>Gece Turları
>Müze kart (Satış sırasında 40 TL karşılığında ilave edilir.) (Turizm bakanlığına bağlı müzelere girişler için gereklidir.)

TOPLAM TUR MESAFESİ: 1092 KM

>NOT:Bu turumuzda MÜZE KART verilmemektedir.

ÖNEMLİ: Turumuz 3 gece 4 gündür. Otel konaklaması2 gecedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Jolly Tur misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 10.05.2016

Konsept

commentTab
İNCELEDİĞİM TURLAR / OTELLER
Assos Bozcaada Çanakkale Turu Perşembe Hareket - 2 Gece Adramis Termal Otel - KÜLTÜR TURLARI / Çanakkale Assos Bozcaada Turları

Yarım Pansiyon 0.00 TL’den başlayan fiyatlar

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00