•  

Vizesiz Gemi Turları

3 bilgi bulundu.
Celestyal Cruises Nefeli ile Vizesiz 3 Gece Çeşme-Mikonos-Santorini-Rodos-İzmir Turu ID İç Kabin
- Herşey Dahil Vizesiz Gemi Turları

Çeşme'den hareket eden Celestyal Nefeli gemisi ile Mikonos, Santorini, Rodos ziyaretleri ve İzmir'e dönüş. Vizesiz 3 gece Yunan Adaları Turu üstelik Herşey Dahil.

Celestyal Nefeli Gemisi İle 3 Gece Vizesiz Yunan Adaları Dış ROS Kabin
- Herşey Dahil Vizesiz Gemi Turları

Celestyal Nefeli ile vizesiz yunan adaları turunda harika bir gemide, herşey dahil konaklama ile muhteşem zamanlar geçirebilir, Çeşme'den hareket eden gemi ile Mikonos ve Santorini adalarında eşsiz akşamlar gün batımları ve gün doğumlarına tanıklık edebilirsiniz.

Celestyal Nefeli İle 3 Gece Vizesiz Çeşme-Yunan Adaları-İzmir Turu İB İç Kabin
- Herşey Dahil Vizesiz Gemi Turları

Celestyal Cruise'un Nefeli Gemisi ile Çeşme'den başlayan, Mikonos, Santorini ve Rodos'a uzanan İzmir'de sona eren Vizesiz Yunan Adaları turu ile masalsı bir seyahat deneyimi yaşayıp, yunan adalarının eşsiz manzaraları eşliğinde harika yunan kültürünün, yemeklerinin, müziğinin tadını çıkarabilirsiniz.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00