•  

Palandöken

5 bilgi bulundu.
Palan Otel Ski & Convention
Tam Pansiyon Plus - Palandöken

Palandöken Dağı eteklerinde, Palan Otel konukseverliği ve konforu ile doya doya yaşanacak dört mevsimin tüm güzellikleri, eşsiz doğa ile tatil pusulası misafirleri için unutulmaz bir tatil keyfi

Dedeman Palandöken Hotel
- Palandöken
187TL’den başlayan fiyatlar

Palandöken Dedeman Hotel şehre hakim eşsiz manzarası, profesyonel ve amatör kayakçılar için elverişli pistleri ve konforlu odaları ile kış mevsiminin en güzel yaşandığı Erzurum'da sizleri bekliyor.

Dedeman Palandöken Ski Lodge
- Palandöken
187TL’den başlayan fiyatlar

Görkemli kayak merkezi Palandöken'de butik bir kayak oteli olan Dedeman Palandöken Ski Lodge misafirlerine şehir oteli ve butik otel kalitesinde konaklama hizmeti sunmaktadır

Renaissance Polat Erzurum Hotel
Tam Pansiyon Plus - Palandöken
262TL’den başlayan fiyatlar

Palandöken'in doruğunda kayak tatili keyfi için Renaissence Polat Erzurum Hotel, Tatil Pusulası'nın tavsiyesidir.

Sway Hotels Palandöken
- Palandöken
324TL’den başlayan fiyatlar

Türkiye'nin en başarılı kayak otellerinden Sway Hotels Palandöken, amatör kayak severlere ve profesyonel kayakçılara profesyonel pist ve imkanları sunuyor. Spa merkezi, çocuk klübü, tam pansiyon konsepti ile Kışın tatil yapmanın keyfini Sway Hotels Palandöken'de yaşayabilirsiniz.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00