•  

KARADENİZ TURLARI

13 bilgi bulundu.
19 Mayıs Onur Havayolları İle 3 Gece Karadeniz Ve Batum Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Resmi tatili hafta sonu ile birleştirenler için ideal bir tur. Gidiş ve dönüş ulaşımının uçak ile yapıldığı Karadeniz Turu ile iyi ki bu tura çıktım diyeceksiniz.

Adana Hareketli Pegasus İle 4 Gece Karadeniz ve Batum Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Ülkenin akciğerlerine yapılan bu yolculukta yeşilin her tonu ile karşılaşabilirsiniz. Karadeniz kültürünün sınırın diğer tarafındaki temsilcisi Gürcistan'ın başkenti güzel Batum'u konaklarken keşfedebilirsiniz.

Afyon Hareketli Otobüsle 6 Gece Karadeniz Ve Vizesiz Batum Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Kastamonu tarihi çarşısını, Diyojen'in şehri Sinop'u, Samsun'da Bandırma Vapurunu, Ordu'da şahane manzarasıyla Boztepe'yi, Giresun'un dillere destan fındığını, Trabzon'un Uzungölü, Ayasofyası, Rize'nin yeşilin tüm değişik tonlarını barındıran yaylalarını, Batum'un modern ve tarihi yapılarını görüp Karadeniz'e hayran kalacağınız bir tatil. Huzurlu döneceğiniz bu tatile tekrar gitmek için sabırsızlanacaksınız.

Ankara Hareketli Uçaklı Karadeniz Ve Batum Turu Anadolu Jet İle 3 Gece
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Türkiye'nin en yeşil bitki örtüsü ve en özgün kültürü ile görülmesi ve tanınması gereken Karadeniz'i hiç görmeyenler ya da bir daha gitmek isteyenler için Ankara Hareketli Uçaklı Karadeniz Turu Tatil Pusulasında

Ankara'dan Anadolu Jet İle 19 Mayıs 3 Gece Karadeniz Ve Batum Turu
- Oda ve KahvaltıKARADENİZ TURLARI

Ankara'da Karadeniz'i görmeyen kalmasın. 19 Mayıs'ta 3 gece konaklamalı Ankara'dan uçaklı Karadeniz Turu Tatil Pusulasında.

İzmir Hareketli 6 Gece Konaklamalı Karadeniz ve Batum Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Yeşil rengin hiç görmediğiniz tonlarıyla karşılaşacağınız, temiz hava ve oksijenle yenileceğiniz mükemmel bir tur. Kastamonu'dan Karadeniz'de sınır komşumuz olan Gürcistan'a kadar uzanan birçok doğal ve tarihi güzellik ile dopdolu bir seyahat Tatil Pusulasında

İzmir Hareketli Otobüsle Kapsamlı Karadeniz Turu Batum Ve Tiflis'de Konaklama
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

İzmir hareketli çok kapsamlı bu Karadeniz turunda diğerlerinden farklı olarak doğuya ait ziyaret noktaları da dahildir. Hititlerin başkenti Çorum Hattuşa, Sivas Çifte Minareli Medrese, Kars Ani Harabeleri, ve daha birçok tarihi ve turistik mekanı Gürcistan'da Batum ve Tiflis dahil olmak üzere Karadeniz'in doğal güzellikleri ile birlikte deneyimleyebilirsiniz.

Onur air Havayolları ile Uçaklı 3 Gece Karadeniz Ve Batum Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Yeşilin, oksijenin, sıcak kanlı insanların bölgesi; Karadeniz. Yeşilin bu kadar farklı olduğuna şaşıracak, bir tarafınızda ormanın diğer tarafınızda denizin güzelliğine hayran kalacaksınız. Karadeniz kültürünü, insanlarını, mutfaklarını daha yakından tanıyabileceğiniz bu geziye bir gün bir defa daha çıkmak isteyeceğinizden eminiz.

Otobüsle Karadeniz Ve Batum Turu 6 Gece Vizesiz
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Ülkemizin oksijen deposu, yeşilin ayrı yeşil, mavinin ayrı mavi olduğu bölge; Karadeniz. Her kilometresinde tekrar tekrar hayran kalacağınız, kendinizi arınmış hissedeceğiniz, yorgunluğu dert etmeyeceğiniz bir yolculuk sizi bekliyor.

Sabiha Gökçen Hareketli Anadolu Jet İle Uçaklı 5 Gece Karadeniz Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Karadeniz'in en yeni ve deniz üzerine yapılmış sayılı havaalanlarından birisi olan Ordu-Giresun Havaalanı'ndan başlayan 5 gece konaklamalı Karadeniz ve Batum Turu Gürcistan'a kadar tüm Karadeniz'i keşfetme fırsatı veriyor.

Şeker Bayramı 6 Gece Gürcistan'lı Karadeniz Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Kastamonu'dan başlayan gezi boyunca, batı, orta ve doğu Karadeniz'in kendi içinde bile değişen kültürünü, doğasını ve önemli yapılarını aynı zamanda komşu Karadeniz ülkesi Gürcistan'ı görme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Şeker Bayramı 8 Gece Baştan Sona Karadeniz Ve Batum Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Safranbolu'dan Gürcistan'a kadar Karadeniz'i gezen bu kapsamlı turda aynı zamanda en önemli ören yerleri olan Hitit başkenti Hattuşaş, Sivas Çifte Minareli Medrese, Kars Ani Harabeleri gibi Karadeniz'e komşu illerdeki birçok anıt ve tarihi yapıyı görmek fırsatını da bulabilirsiniz.

Tiflis ve Batum Dahil Otobüsle Uzun Karadeniz Turu
- Yarım Pansiyon KARADENİZ TURLARI

Karadeniz'i gezerken Anadolu'nun diğer bölgelerini, tarihi ve turistik noktalarını, ve sınırın diğer tarafındaki Karadeniz Gürcistan'ın Tiflis ve Batum kentlerini keşfetmek isteyenler için en kapsamlı turlardan olan Uzun Karadeniz Turunu tavsiye ederiz.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00