•  

Ege Turları

6 bilgi bulundu.
Bodrum Turu İzmir Hareketli Kurban Bayramı 4 Gece Royal Panacea Otel 4 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon Ege Turları

Gündüz de gece de hareketi, eğlencesi hiç bitmeyen Bodrum'da güzel bir bayram tatili geçireceğinizin garantisini veriyoruz.

Erk Antalya'dan Uçaklı Kuzey Ege Turu Pazar Hareket - 4 Gece Adramis Termal Otel
- Yarım Pansiyon Ege Turları

Her Perşembe Hareketli Kuşadası Çeşme Pamukkale Turu 2 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon Ege Turları

Görüntüsü ruhumuzu, suyu cildimizi okşayan Pamukkale, sahilleri ve sokaklarıyla Çeşme, doğal güzellikleri denizi ve temiz havası ile Kuşadası tatilinizi geçirmeniz için mükemmel alternatifler sunuyor. Kuşadası, Çeşme, Pamukkale turu ile hem dinlenip hem eğleneceksiniz.

Kurban Bayramı Kuşadası Çeşme Pamukkale Turu
- Yarım Pansiyon Ege Turları

Kuşadası'nın Efes Antik Kenti, Meryemana Kilisesi, Çeşme'nin Marina'sı Alaçatı'nın sokakları, Pamukkale'nin bulut rengi travertenleri ve daha önce gezip görmeye fırsat bulamadığınız birçok değerli ziyaret noktası bu turda.

Kurban Bayramı Kuşadası Çeşme Ve Pamukkale Turu
- Yarım Pansiyon Ege Turları

Ege'nin gezilecek ve görülecek en güzel noktalarını birleştiren bu turda İzmir, Kuşadası, Çeşme, Alaçatı, Pamukkale gibi doğal ve tarihi güzellikleri ile ismini çok duyduğunuz ama bir türlü göremediğiniz Meryem ana kilisesi, Efes Antik Kenti gibi birçok önemli eseri gezebileceksiniz.

Kuşadası,Çeşme,Pamukkale Turu Her Perşembe Hareket 2 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon Ege Turları

Ege'nin kalbi İzmir'de başlayan maceramız, güzel çeşme ve muhteşem taş evleriyle Alaçatı, şirin mi şirin köy Şirince, Ünlü Antik Kentleriyle Selçuk ve oradan bembeyaz Pamukkale'ye uzanıyor. Mükemmel duraklarıyla iyi bir tatil geçireceğinizden eminiz.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00