•  

kapadokya Turları

13 bilgi bulundu.
2 Gece Uçakla Kapadokya Peribacaları Kayseri Turu
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Dünya'nın en uzak köşelerinden ziyaretçileri olan Peribacaları ile bilinen Kapadokya'yı görmeniz için hazırlanmış bu turu kaçırmayın. Seyrine doymaz Peribacalarının yanı sıra Ihlara vadisi, mağara kiliseler, Hacı Bektaş Veli Türbesi, Uç Hisar Kalesi, Şaraphane ve diğer gezilecek yerler ile zengin içerikli Kapadokya Turu Online Rezervasyon ile Tatil Pusulasında.

2 Gece Uçaklı Kapadokya Kayseri Turu Nisan-Kasım
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Oluşması için elverişli toprak, rüzgar ve binlerce yıl zaman gereken peri bacalarını gezmek için bizler de vakit ayırmalıyız. Dünya'nın en önemli doğal oluşum alanlarından birisi olan Kapadokya'da peri bacaları dışında Ihlara vadisi, mağara kiliseler, göreme açık hava müzesi ve hacı Bektaş dergahı gibi birçok yeri bu turla ziyaret edebilirsiniz.

2 Gece Uçaklı Kapadokya Peribacaları Turu
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

UNESCO Dünya miras listesinde yer alan Kapadokya, Peribacaları yüzbinlerce yıl içinde doğal aşınmalar ile oluşmuş, ilk Hristiyan ve Anadolu kültürlerinde günlük hayata dahil olmuş ve zamanımızda ise turizm simgemiz haline gelmiştir. Özellikle uzak doğu ziyaretçileri eksik olmayan Kapadokya'yı, peribacalarından ibaret olmayan bu zengin içerikli tur programı ile tanıyabilirsiniz.

2 Gece Uçaklı Peribacaları Kapadokya Kayseri Turu
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Yüzbinlerce yıl rüzgar ve yağmur aşındırmaları sonucu bugünkü ilginç doğal anıtlara dönüşen peribacalarına ev sahipliği yapan Kapadokya en çok ziyaret edilen ve görülmesi gereken yerlerden birisidir. Peri bacaları ve Diğer tarihi, kültürel ziyaret noktaları ile Kapadokya Kayseri turu Tatil Pusulasında.

İzmir Kapadokya Turu Perşembe Hareket - 2 Gece Lykia Lodge Otel Konaklama
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

kapadokya Peribacaları Turu Uçaklı 2 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Yerin üstünü doğanın, altını ise insanın şekilllendirdiği Kapadokya'da şaşıracağınız veya hayran kalacağınız çok şey var. Göreme Açıkhava müzesi, Yer altı şehirleri, Ihlara Vadisi size bu bölgenin nasıl dünya mirasları listesine girdiğini anlatacaktır. Ayrıca Hacı Bektaş Veli Türbesi, Göreme Açık Hava Müzesi ve daha başka gezi noktaları da tura programına dahildir.

Uçaklı 2 Gece Kapadokya Peribacaları Kayseri Turu
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Doğanın yüz bin yıllar boyunca aşındırıp, günümüze adeta bir açık hava müzesi olarak ulaşan peribacalarını ve tarihi, turistik birçok görülmesi gereken ziyaret edebilirsiniz. Uçaklı Kapadokya Turu Online rezervasyon ile Tatil Pusulasında

Uçaklı 2 Gece Kapadokya Peribacaları Kayseri Turu
5 - Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Türkiye'nin turizm simgelerinden doğa harikası Peribacalarını görmeyen kalmasın. 2 gece konaklamalı uçak ile Kapadokya turunda, doğa harikası peribacaları, Hristiyanların saklandığı mağara kiliseler, dünyanın en büyük yer altı şehirlerinden biri, Hacı Bektaş Türbesi, çömlek sanatı ve daha bir çok gezi durağı sizi bekliyor.

Uçaklı Kapadokya Kayseri Peribacaları Turu 2 gece Konaklama
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Yer altı ve yerüstü zenginlikleri, doğa ve insan yapımı eserleri, Anadolu inançlarına ait ziyaret noktalarını, gelenekleri ve kültürleri keşfetmek için Kapadokya Peribacaları turu Tatil Pusulasında.

Uçaklı Kapadokya Peribacaları Kayseri Turu 2 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Bu turda gezilecek, görülecek ve paylaşacak çok şey var. Güzel Atlar Diyarı Kapadokya, Doğa harikası Peribacaları, eski Hristiyan toplulukların peribacalarına ve mağaralara yaptıkları kiliseler, Ihlara Vadisi, çömlek sanatı ayrıca Kapadokya dışında Dünyanın en büyük yer altı şehirlerinden birisi, Hacı Bektaş Türbesi ve dahası Kapadokya Turu ile Tatil Pusulasında.

Uçaklı Kapadokya Peribacaları Kayseri Turu 2 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Görkemli ve gizemli peribacaları ile meşhur Kapadokya Turu'nda bölgenin tarihi turistik ve en ilgi çeken doğal ve insan yapımı eserleri, inanç turizmi kapsamında önemli ziyaret noktaları ve bölge kültürünü deneyimleyebilirsiniz.

Uçaklı Kayseri Kapadokya Peribacaları Turu 2 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Güzel Atlar Diyarı Kapadokya, Dünyaca ünlü Peribacaları, onyx taşı, avanos çömlekleri, şarap mahzenleri, 8 katlı yer altı şehri, Ihlara vadisi, göreme açık hava müzesi, Hacı Bektaş Veli Türbesi ve daha birçok içerik ile Kapadokya Turu Tatil Pusulasında.

Uçaklı Peribacaları Kapadokya Turu 2 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon kapadokya Turları

Doğanın bir mucizesi olan Peri Bacaları, Yüzlerce yıl önce sığınmak için yapılmış yer altı şehirleri, kayaların içine yapılmış kiliseler ve daha bir çok hayran kalacağımız görüntü ve esere ev sahipliği yapan Kapadokya'da fotoğraf makinenizi elinizden bırakamayacaksınız.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00