•  

Batı Karadeniz Turları

6 bilgi bulundu.
Abant Göynük Mudurnu Aladağlar Turu Tek Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon Batı Karadeniz Turları

Abant Gölü, Gölcük, Yedigöller, Sünnet Gölü, Aladağ Göleti, Esentepe ve Bolu yaylaları mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Hafta sonu dinlenmek, gezmek ve doğa harikaları ile karşılaşmak isteyenler için ideal bir tur.

Beypazarı Mudurnu Göynük Turu- 1943 Tarihi Emniyet Otel 1 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon Batı Karadeniz Turları

Doğayı ve tarihi dokuyu doyasıya yaşayabileceğiniz, yeşilin içinde huzur bulacağınız bu turda tabloları andıran manzaralara hayran kalacaksınız.

Her Cumartesi Abant Safranbolu Turu 1 Gece Konaklama
3*lı oteller - Batı Karadeniz Turları

Benzersiz doğası ile Abant'tan başlayan, Batı Karadeniz'in en güzel kentlerinden Safranbolu'nun tarihe tanıklık eden sokakları, evleri ve lezzetleri ile keyif dolu bir tur sizi bekliyor.

Her Cumartesi Hareketli Abant Safranbolu Turu Tarihi Konaklarda 1 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon Batı Karadeniz Turları

Safranbolu kentinin zamanımıza kadar ulaşmış tarihi dokusu içerisinde halen devam eden gündelik hayata eski evlerinde, çarşısında, sokaklarında bir kaç gün de olsa dahil olabileceğiniz bu tur ile gezinin bir diğer bölümü olan Abant'ta doğal güzellikleri görüp doğaya olan özleminizi gidereceksiniz.

Her Cumartesi Hareketli Bartın Amasra Safranbolu 1 Gece Konaklamalı Keyif Turu
- Yarım Pansiyon Batı Karadeniz Turları

Çeşm-i Cihan neresi ? Cinci Hoca kimdir, hikayesi nedir ? en güzel lokum nerede yapılır ? bu eski evlerin ve sokakların özellikleri nedir ? Safranbolu evleri neden "saygılı" olarak bilinir ?... bu ve benzeri soruların cevaplarını bu keyifli Batı Karadeniz turunda bulabilir, hem bilgi edinip hem de zevkli bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Zonguldak Ereğli Bartın Amasra Safranbolu Batı Karadeniz Turu Her Cumartesi 1 Gece Konaklama
- Yarım Pansiyon Batı Karadeniz Turları

Doğal ve tarihi gezi noktalarının bir arada olduğu Batı Karadeniz turunda Türkiye'nin en büyük longoz ormanı Acarlar Longozu'nu görme fırsatını bulabileceksiniz. Zonguldak, Ereğli, Amasra gezilerinden sonra Safranbolu'nun konaklarını, çarşısını, sokaklarını gezecek lokumlarını yiyecek ve çok seveceksiniz.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00