•  

AFYON

11 bilgi bulundu.
Anemon Afyon Spa Hotel & Convention Center
Yarım Pansiyon - AFYON

Anemon Oteller zincirinin en güzel otellerinden Anemon Afyon Spa Hotel & Convention Center tasarımı , dekorasyonu ve spa uygulamalarıyla hem ruhunuzu hem bedeninizi dinlendirecek...

Budan Thermal Spa Hotel
Yarım Pansiyon - AFYON

Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center, içerisinde 3 kapalı havuz ve 3 Spa küveti ile termal kaynak alanında misafirlerine hizmet verir. Otelde bulununa kapalı tatlı su havuzları her akşam düzenli olarak 23:00'dan sonra kimyasal temizlik ve kontrol işlemine alınır. Sağlık açısından bu saat içerisinde girilmesi tehlikelidir. Tatlı su havuz suyu sıcaklığı ortalama 26-28 derece arasındadır. Termal su sıcaklığı kaynağından 95 derece olarak gelmektedir. Özel dinlendirme havuzlarımızda soğutularak 40 – 42 derece arasında sizlere sunulmaktadır.

Garden Kale Termal
Yarım Pansiyon - AFYON

Afyon'un zengin kaplıca sularında sağlıklı ve keyifli bir tatil için Garden Kale Otel Afyon, Tatil Pusulası'nda

Grand Özgül Termal Tatil Köyü
Yarım Pansiyon - AFYON

Güral Afyon Wellness & Convention
Yarım Pansiyon - AFYON

Güral Afyon Wellness & Convention, Tüm destinasyonların ortak kesisim noktası olan AFYON’ da 428 oda 9.500 m² SPA merkezi biri 1271 kisi kapasiteli toplam 12 toplantı salonu ve 2200 metrekareye yayılan eglence ve sosyal alanlarıyla bölgenin en büyük tesisi olma özelligi ile konumlandırılmıstır.

İkbal Termal Hotel & SPA
Yarım Pansiyon - AFYON

Tatil Pusulası sizleri termal, kültür, iş ve alışveriş seyahatlerinizi rahat, huzur ve konfor geçireceğiniz İkbal Thermal Hotel & Spa ile buluşturuyor.

Korel Thermal Resort Clinic & Spa
Yarım Pansiyon - AFYON

Lüks Korel Thermal Resort, 5 yüzme havuzu ve sebze banyoları, çamur banyoları ve zayıflama kürleri içeren büyük bir spa sunmaktadır. Termal banyoların ve havuzların keyfini çıkarabilir ya da otelin uzmanları ve fizyoterapistlerinden profesyonel tavsiyeler alabilirler.

Oruçoğlu Thermal Resort Spa & Wellness Center
Yarım Pansiyon - AFYON

Oruçoğlu Thermal Resort’da, kaynağından direkt olarak taşınarak tüm tesise ve odalara ulaştırılan termal su, 3455,9 mg/lt toplam mineralizasyona ve sodyum bikarbonatlı, florürlü ve karışık nitelikte termomineralli su özelliğine sahiptir. Alışkanlık yapan termal su mucizesini yaşamanız için sizi Oruçoğlu Thermal Resort’a davet ediyoruz.

Ömer Termal Tatil Köyü
Yarım Pansiyon - AFYON

Ömer Termal Tatil Köyü'nde ailenizle birlikte Afyon'un şifalı termal sularının keyfini çıkartabilirsiniz.

Safran Thermal Resort Sandıklı
Tam Pansiyon / Yarım Pansiyon - AFYON

5 yıldızlı otel konforu ile Afyon'un zengin thermal şifalı suların faydalarını birleştiren otel Safran Thermal Resort Sandıklı.

Sandıklı Thermal Park Hotel
Yarım Pansiyon - AFYON

Sandıklı Termal Park Otel, Aziz Michel 'in hastalarını tedavi ettiği Frigya'lıların mukaddes şehir saydığı ve bir çok efsaneye konu olmuş Sandıklı 'daki Hüdai Kaplıcaları mevkisindedir. 40.000 metrekarelik alanda kurulmuş olan Sandıklı Termal Park Hotel 10 Nisan 2010 tarihinde hizmete kapılarını açmıştır.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00