Dubai Turları

3 bilgi bulundu.
Dubai Turu-3 Gece Konaklama-3* Reflection Hotel
- Oda ve KahvaltıDubai Turları

Her gün büyüyen finansal şehir; Dubai. Gökdelenleri ve alışveriş merkezleriyle ün yapmış, her milletten oluşan nüfusu ile enlerin şehrinde lüksün tadını çıkarabilirsiniz. Çöl safarisi Dubai misafirlerinin vazgeçilmez eğlencesi yapmadan dönmeyin.

Dubai Turu-3 Gece Konaklama-5* lı Jumeriah Emirates vb.
- Oda ve KahvaltıDubai Turları

Çölün incisi; Dubai. Petrol zengini ve emlakta dünya birincisi olan ülke günden güne gelişiyor ve dünyanın her yerinden turist çekiyor. Lüksü ve alışverişi seven gezginler için mükemmel bir alternatif. Dünyanın "en"lerini bulacağınız Dubai, ışıltısıyla gözlerinizi kamaştıracak.

Dubai Turu-4 Gece Konaklama-4* Hyatt Palace vb.
- Oda ve KahvaltıDubai Turları

Enlerin şehri Dubai... Dünyanın en yüksek binasını, en büyük yapay adasını, en büyük alışveriş merkezini içinde barındıran Dubai, ülkemizde son yıllarda çok tercih edilen yurt dışı turlarından. Lüks arabalardan ve binalardan gözlerinizi ayıramayacak, buradaki alışveriş çılgınlığına şaşıracaksınız.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00