•  

Amerika Turları

3 bilgi bulundu.
Doğu Amerika Turu New York Orlando Miami Temmuz Ağustos 7 Gece
- Oda ve KahvaltıAmerika Turları

Tatil deyince sessizlik, sakinlik değil aksine eğlence ve hareket isteyenler hazır mı? Dünya'nın kalbinin attığı yere gidiyorsunuz. New York, Orlando ve Miami'de harika bir tatil sizleri bekliyor.

New York las Vegas San Diego Los Angeles THY İle Nisan-Ağustos Arası 7 Gece Amerika Turu
- Oda ve KahvaltıAmerika Turları

Amerikan Rüyasını yaşamak isteyenlerden misiniz ? Hareketin, eğlencenin bitmediği, karanlığın hiç çökmediği Los Angeles, Las Vegas, San Diego ve New York sizi iki binli yılların masal dünyasına götürecek.

New York, Las Vegas, Los Angeles, San francisco 9 Gece Mart - Ekim Arası Amerika Turu
- Oda ve KahvaltıAmerika Turları

Dünya'nın kalbinin attığı, eğlencenin, lüks yaşamın dur durak bilmediği şehirlere gitmek sadece rüyalarınızda kalmasın. Amerika'nın en güzel şehirleri New York, Las Vegas, Los Angeles ve San Francisco'yu kapsayan Tur katılmaya değer.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00