•  

Küba Turları

3 bilgi bulundu.
Küba Turu 30 Kasım 7 Gece 4 ve 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
- Oda ve KahvaltıKüba Turları

Mutlu insanlar, nostaljik arabalar, müzik ve dans... Unutulmaz bir tatil yaşamak için ne gerekiyorsa hepsini Küba'da bulabileceksiniz.

Küba Turu-23 Ocak 2016-3*,4* ve 5* lı Otellerde 7 gece Konaklama
- Oda ve KahvaltıKüba Turları

Müziğin, dansın ve devrimin memleketine gitmeye ne dersiniz? Tura katılıp geri döndüğünüzde tekrar gitmenin planlarını yapacağınızdan eminiz. Renkli insanlar, harika deniz, antika arabalar, devrimden geriye kalanlar... Küba'ya hayran kalacaksınız.

Küba-Kurban Bayramı 7 Gece 19 Eylül Hareketli Kişi Başı 1.949 EURO
4*lı ve 5*lı Oteller - Oda ve KahvaltıKüba Turları

Küba'nın sıcak insanları, muhteşem deniz, rom içip dans eden turistler, antika arabalar hepsi sizi çağırıyor. Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil olacak ve sonunda Che ve Fidel Castro'ya teşekkür edeceksiniz.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00