•  

    İskandinavya Turları

    İskandinavya tatili için en uygun zaman yaz ayları olarak biliniyor. Kutup bölgesine yakın olmalarından dolayı yaz aylarında neredeyse gece yarılarına kadar süren güneşli günler, kışın geçirdiğiniz kasvetli ve karanlık günleriniz için bir ödül olacak. Bu ülkelerden yer alan en güzel şehirler olan Kopenhag ve Stockholm’da yapacağınız geziler dünya görüşünüze çok farklı bir boyut kazandıracak.

İskandinavya Turları

2 bilgi bulundu.
İskandinavya - (CPH-ARN) -19,20 Eylül - Kurban Bayramı -THY- 7 Gece-4* Oteller
- Oda ve Kahvaltıİskandinavya Turları

Grönland ve Faroe Adalarını da içerisine alan bir İskandinavya ülkesi.Danimarka’nın resmi dili Danca olsa da, İngilizce ve Almancanın yoğun olarak konuşulduğu bir yerdir.

İskandinavya & Fiyordlar-18 Eylül-Kurban Bayramı-THY- 10 Gece-4* Oteller
- Oda ve Kahvaltıİskandinavya Turları

İskandinavya’nın güney kısımlarında kışların uzun ve sert geçtiği, yazların da serin olduğu bir iklimi vardır. Kuzey kesimlerin de ise, kutup iklimi hakimdir.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00