•  

    Tarih kokan bir Balkanlar turu için ihtiyacınız olan her şey Tatil Pusulası.com’da sizleri bekliyor. Çoğunun uzun asırlar boyunca Osmanlı İmparatorluğu’nun hakimiyeti altında kaldığı Balkan ülkeleri, bu özellikleriyle Osmanlı’dan da pek çok izler taşıyor. Osmanlı medeniyetinden Balkan ülkelerine miras kalan cami, yol, çeşme, köprü ve medrese gibi birçok eser sizi geçmişe götürürken aynı zamanda evinizde hissettiriyor.


Balkan Turları

33 bilgi bulundu.
16 - 30 Mayıs Ve 22 Ekim Hareketli 7 Gece Vizesiz 5 Ülke Balkanlar Turu
- Balkan Turları

Vizesiz gezebileceğiniz 5 ülke, sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmaya doyamayacağınız şehirler, tarihi güzellikler, yöresel lezzetler sizi Balkanlar Turunda bekliyor. 7 Gece vizesiz Balkanlar Turu Tatil Pusulasında.

16-30 Mayıs Ve 22 Ekim Hareketli 4 Yıldızlı Otellerde 7 Gece Vizesiz 5 Ülke Balkanlar Turu
- Balkan Turları

Balkanların 5 ülkesini ve birçok şehrini gezmek, yeni yerler, güzellikler, efsaneler ve lezzetler keşfetmek, farklı ülkelerde 4 yıldızlı otellerde 7 gece geçirmek Balkanlar Turunu diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden bazıları. Balkan Turları Tatil Pusulasında.

19 Ağustos 3 Gece Belgrad Turu & Bira Festivali 4 Yıldızlı Otelde Konaklama
- Balkan Turları

Yazın en güzel günlerinde gündüzü ve geceleri ayrı güzel olan Belgrad'ı keşfetmek ve Avrupa'nın en büyük festivallerinden birisi olan Belgrad Bira Festivali'ne katılmak için Tatil Pusulasından online rezervasyon yapabilirsiniz.

20 Mayıs Ve 26 Ağustos Hareketli Vizesiz 3 Yıldızlı Otellerde 7 Gece Balkanlar Turu
- Balkan Turları

Ortak tarihimiz ve ortak kültürümüze ait birçok tarihi yapı, ibadethane, müzik, folklor ve yöresel yemeklerin mevcut olduğu Balkanlar Turu 5 ülke ve şehirlerini kapsayan, tarihi ve doğal güzellikleri keşfedebileceğiniz bir turdur. Farklı ülkelerin şehirlerinde konaklayacağınız tur için Vize istenmemektedir.

20 Mayıs Ve 26 Ağustos Hareketli Vizesiz 4 Yıldızlı Otellerde 7 Gece Balkanlar Turu
- Balkan Turları

1.inci Dünya Savaşının başladığı köprü, Fatih Sultan Mehmet'in şehre girdiği kapı, Mostar Köprüsü, Türk köyü, Atatürk'ün mezun olduğu askeri okul, camiler, kiliseler, türbeler ve katedrallerin yan yana olduğu şehirler... Birçok tarihi olay, dönem ve isimden izler bulabileceğiniz Balkanlar Turu Tatil Pusulasında.

3-6 Temmuz Şeker Bayramı Tatili 3 Gece Vizesiz Belgrad Turu
- Balkan Turları

9 günlük Ramazan Bayramı tatilinin 3 gününü kısa bir tur ile değerlendirmek isteyenler için 3 Temmuz hareketli vize gerektirmeyen Belgrad turu Tatil Pusulasında. Kanuni Sultan Süleyman'dan Sokullu Mehmet Paşa'ya, Albert Einstein'dan Yugoslavya lideri Tito'ya Osmanlıya karşı başlayan ilk isyandan, Karlofça Antlaşmasına farklı dönemlerin önemli şahsiyetlerinden ve olaylarından izler taşıyan Belgrad'da keyifli ve verimli zamanlar geçirebilirsiniz.

Baştanbaşa Vizesiz Balkan Turu THY İle Mayıs Eylül Arası Hareketli 7 Gece 4 Yıldızlı Otellerde
- Balkan Turları

Makedonya – Arnavutluk – Karadağ - Bosna - Sırbistan - Üsküp – Ohrid – Tiran – İşkodra –Trebinje - Mostar – Saraybosna - Belgrad.. Tüm bu ilke ve şehirler, tarihi ve turistik ziyaretler ve ekstra turlar, 7 gece farklı ülkelerde 4 yıldızlı otellerde konaklama üstelik "vizesiz". Baştanbaşa Balkan Turları Tatil Pusulasında

Belgrad Turu Bira Festivali 18 Ağustos 3 Gece
- Balkan Turları

Görülesi gereken 20 festivalden biri olan Belgrad Bira Festivali 2016 yılında17-21 Ağustos tarihinde düzenlenecek. Belgrad'ın tarihini ve kültürünü keşfederken bu büyük festivale ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Vizesiz Belgrad Turu Tatil Pusulasında

Belgrad Turu Bira Festivali 18 Ağustos Hareketli 3 Gece 4 Yıldızlı Otelde Konaklama
- Balkan Turları

Bu yaz Belgrad sokaklarını, tarihi yapılarını, kültürünü, insanlarını, yemeklerini, müziklerini keşfetmek için size en iyi fırsatları sunmaya devam ediyoruz. 18 Ağustos tarihinde Belgrad turuna katılanlar 17-21 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan Avrupa'nın en büyük festivallerinden olan ve her sene yüzbinlerce insanın katıldığı Belgrad Bira Festivaline ücretsiz katılma fırsatına sahip olacaklar.

Belgrad Turu Bira Festivali 19 Ağustos Hareketli 3 Gece Kişi Başı 339 €
- Balkan Turları

Belgrad'ın kültürünü, tarihini keşfederken Avrupa'nın en büyük festivallerinden birine katılmak istemez misiniz ? 17-21 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan Belgrad Bira Festivali'ne denk gelen vizesi ve ekonomik 19 Ağustos Belgrad turu size aynı zamanda festivale ücretsiz katılma fırsatı sunuyor.

Belgrad Turu Bira Festivali Vizesiz 18 Ağustos 3 Gece Kişi Başı 339 €
- Balkan Turları

Yaz tatilinde kısa bir yurtdışı turuna katılmak aynı zamanda Avrupa'nın en büyük festivallerinden birisi olan Belgrad Bira Festivali'ne katılmak isteyen gezginler için vizesiz pratik ve ekonomik bir tur olan Belgrad Turunu öneririz. Her sene 1 milyona yakın kişinin katıldığı Belgrad Bira Festivali'ne ücretsiz katılabilir ve Belgrad şehir gezisinde Avrupa ve Osmanlı, İslam ve Hristiyan kültürlerinin izlerini bir arada görebilirsiniz.

Kurban Bayramı 11 Eylül Hareketli 3 Gece 4 Yıldızlı Otellerde Belgrad Turu
- Balkan Turları

Belgrad merkez otellerinde konaklayacağınız bu turda Kurban Bayramı tatilinizi Doğu Avrupa'nın en güzel şehirlerinden Belgrad'ın sokakları, caddeleri, tarihi turistik mekanları ve eğlence yerlerini gezerek, keşfederek, yaşayarak geçirebilirsiniz. Balkan ve Avrupa kültürlerinin birleştiği Belgrad Turu üstelik vizesiz.

Kurban Bayramı 11 Eylül Hareketli 3 Gece Belgrad Turu
- Balkan Turları

Kurban Bayramı tatilini fırsat bilip Doğu Avrupa'nın en güzel şehirlerinden Belgrad'ı görmek için 11 Eylül hareketli Belgrad Turumuza online rezervasyon yapabilirsiniz. Vizesiz olan Belgrad Turunda tarihi yerleri gezip gündüzü ve gecesi farklı güzellikte olan Belgrad sokaklarını keşfedebilirsiniz.

Kurban Bayramı 15 Eylül Hareketli 4 Yıldızlı Otelde 3 Gece Belgrad Turu
- Balkan Turları

Kurban Bayramında yurtdışı turuna gitmek isteyenler için vizesiz Belgrad turu tatil pusulasında. 3 gece 4 yıldızlı otelde oda kahvaltı konaklama, şehir turu ve Türkçe rehber eşliğinde bayram tatilinizde Belgrad'ı keşfedebilirsiniz.

Kurban Bayramı Belgrad Turu 15 Eylül Hareketli 3 Gece
- Balkan Turları

Avrupa ve Balkan kültürlerinin sentezi olan Belgrad'ı gezmek için Bayram tatili en uygun zaman. Vizesiz Belgrad Turu için internet sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00