•  

    Deniz Seviyesinin Altındaki Kent : AMSTERDAM

    Dünya’nın en büyük küçük şehirlerinden olan Amsterdam kilometrelerce uzunlukta kanalları, birbirine tıptıp benzeyen ilginç sokakları ile sizi büyüler ve kendine hayran bırakır. Her adımında yeni bir mekanla, ilginç bir sürprizle veya sıcacık bir insanla karşılaşabilileceğiniz bir Amsterdam tatili Tatil Pusulası güvencesi ve kalitesi ile sizi bekliyor.

Amsterdam Turları

5 bilgi bulundu.
Amsterdam Turu 30 Aralık YILBAŞI 4 Gece Konaklama 3 Yıldızlı Otellerde (15-20 km)
- Oda ve KahvaltıAmsterdam Turları

Avrupa'nın büyük sanat müzelerinden Rijskmuseum'a ev sahipliği yapan Amsterdam diğer ünlü müzeleriyle de sanatseverler için mükemmel bir Şehir. Bozulmamış tarihi binaları, kanalları, sokakları ile sizi büyüleyecek.

Amsterdam Turu 30 Aralık YILBAŞI 4 Gece Konaklama 4 Yıldızlı Otellerde (15-20 km)
- Oda ve KahvaltıAmsterdam Turları

Özellikle sonbahar döneminde harika bir renge sahip olan, kanalların üzerine kurulmuş bu şehrin sokakları, bozulmamış tarihi binaları ile size huzurlu ve eğlenceli bir tatil sunuyor. Kanaldaki turlara katılabilir, bisikletiniz ile Amsterdam sokaklarını gezebilirsiniz.

Amsterdam Turu 30 Aralık YILBAŞI 4 Gece Konaklama 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama (5-10 km)
- Oda ve KahvaltıAmsterdam Turları

Her mevsim farklı bir renge bürünen, mevsim ne olursa olsun bisikletle ulaşımı sağlayan insanların eksilmediği kanallar şehri Amsterdam... Dünyada Özgürlüğün şehri olarak ün yapmış, yel değirmenleriyle ünlü bu şehirde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Amsterdam Turu Kasım-Nisan 4 Yıldızlı Otellerde 3 Gece Konaklama (5-10 km.)
- Oda ve KahvaltıAmsterdam Turları

Yel değirmenlerinin ve kanalların şehri Amsterdam, özgürlüğün şehri olarak anılıyor. Amsterdam'da çıkacağını bir bisiklet turuyla şehri yaşayabilir, sokaklarındaki özgürlüğün tadına varabilirsiniz.

Amsterdam Turu Kurban Bayramı / 4* Şehir Dışı Otelde / 3 Gece Konaklama / Merkeze Ücretsiz Servis
- Oda ve KahvaltıAmsterdam Turları

Kanallar üzerine kurulmuş bir özgürlük diyarı. En çok tercih edilen yurtdışı turlarından Amsterdam Turu size özgür ve heyecanlı bir hayatın kapılarını açacak. İnsanların bisiklet ile ulaşımlarını sağladığı bu yeşil şehirde sayısız aktivite bulacaksınız.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00