•  

    Güzel ve eğlenceli bir Paris turu için ihtiyacınız olan her şey Tatil Pusulası.com’da sizleri bekliyor. Paris o kadar özelllikli, bir şehir ki; tarih, sanat, eğlence, yemek ve kültür açısından farklı farklı yaşanması gereken bir yer. Bu dünyanın açık ara en romantik ve en ışıklı kentinde unutamayacağınız bir Paris tatili için Tatil Pusulası.com  güvencesi ve kalitesi sizleri bekliyor.

Paris Turları

11 bilgi bulundu.
Benelux&Paris-(DUS-DUS)-PGS- 18 Eylül -İZMİR-3*-4*oteller-7 Gece
- Oda ve KahvaltıParis Turları

Paris sokaklarında yürürken, kendinizi bir anda bambaşka bir atmosferin içinde bulursunuz. Geceleri bir başkadır güzeldir şehir. Yol boyu uzanan ışıklarla caddeler muhteşem bir manzara sunar size.

Benelux&Romantik Yol&Paris-05Temmuz,02,16,30 Agustos 2*&3*&4*Oteller-PGS
- Oda ve KahvaltıParis Turları

Benelüx&Paris-KURBAN BAY-19 ve 20 Eylül har-THY(LUX-LUX)3*&4* Oteller
- Oda ve KahvaltıParis Turları

Paris Sokaklarında dolaşırken aşkı iliklerinize kadar hisseder, romantizmin doruklarına yaşarsınız. En büyük edebiyatçıların, ressamların, müzisyenlerin ve mimarların yaşadığı,ilham aldığı muazzam güzellikler sizide etki altına alır.

Paris Disneyland - İzmir Kalkışlı-4 Gece Kasım-Mart(Disneyland giriş ücreti dahil) 3* Oteller 4 Gece
- Oda ve KahvaltıParis Turları

Eşsiz şehir Paris ve hem çocukların hem büyüklerim hayal dünyalarını süsleyen, masalsı bir kaç gün geçirmek isteyenlerin tercih ettiği bu turda unutamayacağınız günler yaşayacak, eğlenceye doyacaksınız.

Paris Turu 29 Ekim Kalkışlı 3 Gece Konaklama 3 Yıldızlı Kyriad Puteaux vb.
- Oda ve KahvaltıParis Turları

Dünya'nın en çok turist çeken noktalarından Paris, büyülü havasıyla sizi de etkisi altına alacaktır. Özellikle sanatseverler için bulunmaz bir nimet.

Paris Turu 29 Ekim Kalkışlı 3 Gece Konaklama 4 Yıldızlı Le Meridien Etoile vb.
- Oda ve KahvaltıParis Turları

Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi, Seine Nehri, Montmartre Tepesi, modanın merkezi caddeler saymakla bitmeyecek kadar çok görülmesi gereken mekana sahip Paris'in büyüsüne hazır olun.

Paris Turu 29 Ekim Kalkışlı 3 Gece Konaklama 4 Yıldızlı Marriot La Defense vb.
- Oda ve KahvaltıParis Turları

Paris filmlerinde gördüğünüz, cafelerde kahvelerini sakince yudumlayan Fransızların yerinde olmaya ne dersiniz? Her sokağına, eserlerine hayran kalacağınız bir şehir.

Paris Turu- Yılbaşı- 30 Aralık Kalkışlı 4 Gece Konaklama 2* Oteller
- Oda ve KahvaltıParis Turları

Yeni yıla büyülü Paris sokaklarında, Parislilerle birlikte girmeye ne dersiniz? Eyfel'in ışıkları altında yeni yıla girerken Paris'e tekrar gelmeyi dileyebilirsiniz.

Paris Turu- Yılbaşı- 30 Aralık Kalkışlı 4 Gece Konaklama 3*lı Oteller
- Oda ve KahvaltıParis Turları

Yeni bir yıla Paris'te güzel bir başlangıç yapmak belki de size güzel bir yıl getirir. Paris'in ve Parisliler'in coşkusuyla Mutlu Yıllar...

Paris Turu-(Temmuz-Eylül)- 4 Gece Konaklama 3* İbis Berthier vb.
- Oda ve KahvaltıParis Turları

Seine Nehri üzerindeki bu sanat şehri, yıllardır tüm misafirlerini büyülemeyi başarabilmiş bir Avrupa Şehri. Hem sanat tutkunları, hem alışveriş tutkunları için vazgeçilmez bir tatil yeri.

Paris Turu-(Temmuz-Eylül)-4 Gece Konaklama 4*lı Castiglione vb.
- Oda ve KahvaltıParis Turları

Sanatın ve romantizmin şehri Paris, her sokağında ayrı bir büyüleyici manzarayla karşılaşabileceğiniz bir tatil için sizleri bekliyor. Belki Disneyland'e gidip içinizdeki çocuğu da ortaya çıkabilirsiniz.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00