•  

    Ortak Nokta Akdeniz Sıcaklığı

    İspanya size her adım başı durup güzel binaları incelemenize imkan tanıyan, gizli saklı şirin meydanlarını keşfetmenize izin veren pek çok güzelliği içerir. Akdeniz insanının klasik sıcakkanlılığını taşıyan İspanya sakinleri sizlere misafirperverliğin en güzel örneklerini sunar. İspanya tatilinizden büyük mutlulukla ayrılacak, bu muhteşem şehri ve insanlarını hiç unutamayacaksınız.

İspanya Turları

7 bilgi bulundu.
Barcelona&GüneyFransa&Paris 3&4* Oteller 20 Eylül -PGT ile -7 Gece
- Oda ve Kahvaltıİspanya Turları

Barcelona’nın dantel gibi işlenmiş sokak ve yapılarının ortasında hayaller kurmak, sanatın ve duyarlılığın kenti müzeler ve katedraller şehri Paris’te ise kendinizi Orta Çağ dönemlerinde yaşamış gibi hissedeceksiniz.

Fransa&İspanya (Gurme ve Şatolar) 19 Eylül-Kurban Bayramı-THY - 3* ve 4*Oteller
- Oda ve Kahvaltıİspanya Turları

Latin dansları ve müzikleri karşılayıp havaya sokar sizi. Danslar ve şarkıların etkisiyle yerinde duramayan bir şehrin heyecanı sizi de cezbeder. Ayaklarınız kendiliğinden ritim tutmaya başlar.

Klasik İspanya - (Haziran - Eylül) - PGS -3*&4* Oteller Merkeze Yakın - İZMİR - 7 Gece (Mad-Bcn)
- Oda ve Kahvaltıİspanya Turları

Ilık Akdeniz ikliminin sizi mest ettiği sanatın kokusunu tüm İspanyol sokaklarında duyacağınız harika bir İspanya tatiline var mısınız? O halde sizi bu harika turda İspanya’nın birbirinden güzel şehirleri bekliyor olacak.

Klasik İspanya (Haziran-Eylül) - PGS - 4* Şehir Merkezi - İZMİR - 7 Gece
- Oda ve Kahvaltıİspanya Turları

Gaudi’nin şehri Barselona’da sanatı iliklerinize kadar hissedecek, İspanya’nın başkenti Madrid’de tarihi yapılardan ve sokaklardan gözlerinizi alamayacak, özgürlüğün ve eğlencenin adası İbiza’dan ayrılmak istemeyecek, Sevilla’da Endülüs tarihi ve mimarisinin can alıcı eserleri ile karşılaşacak ve başınız dönecek.

Klasik İspanya (Haziran-Eylül) Mad - Bcn - PGS -3*&4* Merkeze Yakın Oteller - ANKARA - 7 Gece
- Oda ve Kahvaltıİspanya Turları

Gaudi’nin şehri Barselona’da sanatı iliklerinize kadar hissedecek, İspanya’nın başkenti Madrid’de tarihi yapılardan ve sokaklardan gözlerinizi alamayacaksınız.

Klasik İspanya (Haziran-Eylül) Mad-Bcn - PGS - 4* Şehir Merkezi - İZMİR - 7 Gece
- Oda ve Kahvaltıİspanya Turları

Gaudi’nin şehri Barselona’da sanatı iliklerinize kadar hissedecek, İspanya’nın başkenti Madrid’de tarihi yapılardan ve sokaklardan gözlerinizi alamayacak, özgürlüğün inanılmaz hafifliğini hissedeceksiniz.

Kuzey İspanya & Portekiz - THY - 20 Eylül - 4* Merkez Oteller - Kurban Bayramı - 7 Gece
- Oda ve Kahvaltıİspanya Turları

Faytonla şehir turları yapabileceğiniz, yürüyüşleriniz için uygun alanların bulunduğu, kültür turlarına katılabileceğiz, spor aktiviteleri yapabileceğiniz bir ülkedesiniz.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00