•  

    Güzel ve egzotik bir Uzak Doğu turu için ihtiyacınız olan her şey Tatil Pusulası.com’da sizleri bekliyor. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir ülke olan Tayland'da insanın nefesini kesen doğal alanları, heybetli tapınakları, kaplıcaları, yağmur ormanlarını, her yıl milyonları bulan turistin ağırlandığı güney sahillerindeki mükemmel plajları, oldukça renkli bir kültürel yaşamı, Tatil Pusulası.com’un Uzak Doğu Turları farkıyla ziyaret etmeye hazırlanın.

Uzak Doğu Turları

5 bilgi bulundu.
Klasik Uzak Doğu Turu 20 Kasım 4 ve 5 Yıldızlı Otellerde 9 Gece
- Oda ve KahvaltıUzak Doğu Turları

Görkemli tapınaklarla Uzak Doğu kültürünü yaşayıp, muhteşem sahiller ve tropik adalarda tatilin keyfini çıkarabileceğiniz bu tur size ayrı bir dünyanın kapılarını açıyor.

Kore & Japonya KURBAN Bayramı - 8 Gece - 18 Eylül Hareket - 4* Otel
- Uzak Doğu Turları

Uzak Doğu’nun en güzel şehirleri Seul, Tokyo, Kyoto ve Osaka’nın yardımsever ve güler yüzlü insanları tatilinizi enerjik ve çok mutlu geçirmenize vesile olacaktır.

Maldivler,Singapur,Phuket Turu Kurban Bayramı 8 Gece 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
- Oda ve KahvaltıUzak Doğu Turları

Mavinin daha önce hiç görmediğiniz tonları, baktığınız her yerde ayrı bir doğa harikası ile karşılaşacağınız bu turda eve dönmek istemeyeceksiniz.

Maldivler,Singapur,Phuket Turu Kurban Bayramı 8 Gece Konaklama
- Uzak Doğu Turları

Muhteşem sahiller, pırıl pırıl kumlar ve mavinin en güzel tonları için Maldivler ve Phuket, egzotikliğin ve modernliğin birleştiği yer için Singapur...

Vietnam & Kamboçya - Kurban Bayramı -8 Gece -17 Eylül Hareket - 4* Otel
- Oda ve KahvaltıUzak Doğu Turları

Uzak Doğu ülkelerinin egzotik doğası, tarihi, kültürü ve insanlarıyla sizi etkileyecek iki güzel ülkesi Vietnam ve Kamboçya tüm muhteşemliği ile sizleri beklemektedir.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00