•  

    İtalya Turu

    Tatilinizi İtalya’da geçirmek istiyorsanız ve ilk defa yurt dışına çıkıyorsanız çok doğru bir karar vermişsiniz demektir. Sıcakkanlı insanlardan oluşan ve kültürel tarafının yanı sıra sanat, eğlence ve yemekleri ile de sizi büyüleyecek bu Akdeniz ülkesinde unutulmaz zamanlar geçirmeye hazırlıklı olun. İtalya tatilinizden büyük mutlulukla ayrılacak, bu mutheşem ülkeyi ve sıcakkanlı insanlarını hiç unutamayacaksınız.

İtalya Turları

6 bilgi bulundu.
Baştanbaşa İtalya 3* Oteller (02Ekim)-Neos HY ile ANTALYA Hareket 5 Gece
- Oda ve Kahvaltıİtalya Turları

Dünyanın eşsiz şehirlerine, yeşile, maviye ve tarihe yolculuk, İtalya Cumhuriyeti. Yüzlerce yıldır uygarlığın merkezi olmuş ülkenin başkenti Roma'dır.

Baştanbaşa İtalya Turu / 3* ve 4* Oteller
- Oda ve Kahvaltıİtalya Turları

Kanınızı kaynatan bir Akdeniz ülkesi; İtalya... Antik Roma ve Rönesans döneminden kalan yansımalarla bize tarihi yaşatan, sıcak kanlı insanlarıyla bizi evimizde hissettiren çizme ülke. Pizza, spagetti, şarap ve peynirlerini sakın es geçmeyin. Tabi ki tekrar buraya gelebilmek için aşk çeşmesine bir dilek parası atın.

Baştanbaşa İtalya Turu / 7 Gece
- Oda ve Kahvaltıİtalya Turları

Sokaklarında gezerken içinizin kıpır kıpır olduğu bir ülke. Doğal güzelliklere sahip, tarihi iyi korunmuş, zengin bir mutfağa sahip, insanları sıcak kanlı bu ülke sizi gençleştirecek. İçerisinde Katolikler için çok mühim olan bağımsız Vatikan'ı da barındırıyor. Buranın görkemi sizi büyüleyecek.

Baştanbaşa Mega İtalya (Kasım-Mart) ANKARA (Nap-Lju) 3-4* Merkeze Yakın Otel-THY
- Oda ve Kahvaltıİtalya Turları

Özel şaraplardan, peynirlerden, makarna soslarından alarak evinizde de harika yemekler yapabilirsiniz ya da hediye edebilirsiniz. Venedik'te festival maskelerinden ve cam atölyelerde yapılan el işi ürünlerden mutlaka alacaksınız.

Venedik Turu Antalya Hareket 4 yıldızlı Otellerde 5 Gece Konaklama
- Oda ve Kahvaltıİtalya Turları

Avrupa'nın romantik şehrinde gondolla gezmek hangimizin hayallerini süslemiyor ki. Hele ki bir sanatseverseniz Venedik sizin için mükemmel bir seçenek.

Venedik Turu Antalya Hareketli 5 Gece Konaklama 4 yıldızlı Oteller
- Oda ve Kahvaltıİtalya Turları

Suyun üzerine kurulmuş, adalardan oluşan bir şehir ve ulaşımını gondollarla sağlayan insanlar, sanatsal etkinlikler, festivaller hepsini bu turda bulabileceksiniz.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00