•  

    Orta Avrupa

    Orta Avrupa'da geçireceğiniz bu tatil size kendinizi geçmişte hissettirecek. Budapaşte, Viyana ve Prag, bu üç nefes kesici kenti keşfedebilmeniz için kaçırmamanız gereken bu fırsatı şimdi Tatil Pusulası güvencesi ve kalitesi ile sizlere sunuyoruz. Masal diyarlarında hissedeceğiniz bu yolculuk için şimdiden valizinizi hazırlayın.

Orta Avrupa Turları

8 bilgi bulundu.
7 Gece Orta Avrupa Turu Viyana Prag Budapeşte Ocak'tan Aralık Ayına Kadar Farklı Hareket Tarihleri
- Oda ve KahvaltıOrta Avrupa Turları

3 ülke ve 3 güzel şehir. Klasik ve Orta Avrupa kültürü ile tanışmak için Viyana Budapeşte ve Prag'ı kapsayan Orta Avrupa Turu sizi bekliyor. Müzik, mimari, tarih, kültür ve bizden izler bulabileceğiniz Orta Avrupa turu farklı hareket tarihleri ile Tatil Pusulasında

Mayıs Eylül Arası 5 Ekstra Tur Dahil 7 Gece Viyana Prag Budapeşte Orta Avrupa Turu
- Orta Avrupa Turları

Orta Avrupa'nın merkez şehirleri birbirinden farklı güzellikleri ile ön plana çıkan Prag Viyana ve Budapeşte turu Tatil Pusulasında. Her bir şehirde sanatın, kültürün ve tarihin ayrı yönlerini keşfedebileceğiniz bu turda fiyata dahil olan 5 ekstra tur ile dopdolu bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Orta AVrupa (PVB) Mayıs-Eylül Pegasus Hava Yolları İle
- Oda ve KahvaltıOrta Avrupa Turları

Avrupa'nın masal şehirleri Prag, Viyana, Budapeşte tarihi yapılarıyla, görkemli mimarisi ve eşsiz sanat eserleriyle siz misafirlerini bekliyor. Tarihi değerlerin çok iyi korunduğu bu coğrafyada sanat galerileri bir çok sanatsever misafir için unutulmaz bir tatilin tam adresi

Romantik Avrupa-20 Eylül (Vce-Lju) THY -3*-4* -7 Gece (Kurban Bayramı)
- Oda ve KahvaltıOrta Avrupa Turları

Avrupa'da romantizmin ve aşkın bambaşka boyutlarını yaşamak ve aşklarına aşk katmak isteyenleri Romantik Avrupa turu ile hayaller dünayasına sizi davet ediyoruz.

THY İle 7 Gece Mart ve Eylül Arası Hareketli Budapeşte Viyana Prag Orta Avrupa Turu
- Oda ve KahvaltıOrta Avrupa Turları

Sanat, tarih, mimari ve kültür ile harmanlanmış Orta Avrupa Turu ile Ortaçağdan klasik döneme, Osmanlıdan günümüze bir çok kültüre, ilginç yapılara, farklı ve benzer yaşam tarzlarına rastlayabilirsiniz.

THY İle Mart Ağustos Arası Hareketli 7 Gece Budapeşte Prag Viyana Orta Avrupa Turu
- Oda ve KahvaltıOrta Avrupa Turları

Orta Avrupa'nın büyülü şehirlerinde gezerken korunmuş tarihi binalara, temiz sokaklara, her köşe başında kendini gösteren sanat eserlerine hayran kalacaksınız. Budapeşte, Viyana ve Prag'ın masalsı havasına uyanıp sokakların büyüsüne kapılın.

THY İle Nisan Ağustos Arası Hareketli 7 Gece Viyana Prag Budapeşte Orta Avrupa Turu
- Oda ve KahvaltıOrta Avrupa Turları

Dünya'nın en çok turist çeken bölgelerinden Orta Avrupa Turu'nda tarihi binalar, mimari yapılar, bozulmamış doğa, değişik kültürler ile tanışıp, gittiğini ülkelerin mutfaklarındaki lezzetleri tatmak size unutulmaz bir tatil yaşatacak.

THY İle Nisan Haziran Ve Temmuz Hareketli 7 Gece Orta Avrupa Turu
- Oda ve KahvaltıOrta Avrupa Turları

Tuna nehrinin ikiye böldüğü Buda ve Peşte, Barok Mimarinin en önemli eserlerini içinde barındıran Viyana, Avrupa'nın kalbi Prag. Büyüsünden çıkamayacağınız görkemli yapılar, sanat eserleri ile masalsı bir tatil siz misafirlerini bekliyor.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00