•  

Dalyan Otelleri

6 bilgi bulundu.
Caria Premium Hotel
Oda Kahvaltı - Dalyan Otelleri

Dalyan’ın merkezinde bulunan otelde, teknelerin kalktıgı gece hayatının kalbinin attıgı merkeze ve alış-veriş merkezine bir kaç dakika uzaklıktadır. Birinci sınıf servisler ile sizlere eşini bulamayacağınız bir konukseverlik örneği sunuyor.

Caria Royal Hotel
Yarım Pansiyon - Dalyan Otelleri
54TL’den başlayan fiyatlar

Dalyan Hotel Caria Royal, Şehir merkezinde kurulmuş olan tesiste 45 oda olimpik yüzme havuzu ve yemyeşil bahçesi bulunmaktadır. Dalyan kanalına sadece 200 metre uzaklıkta bulunmaktadır.

Dalyan La Perla Hotel
Yarım Pansiyon - Dalyan Otelleri
63TL’den başlayan fiyatlar

Dalyan' ın girişinde bulunan Via La Perla Spa & Hotel tamamen doğal bir yeşillikle kucaklaşmış iç bahçesi ile misafirlerimize rahat bir tatil imkanı sunmaktadır.

Bc Spa Dalyan Hotel
Oda Kahvaltı - Dalyan Otelleri
86TL’den başlayan fiyatlar

Anadolu medeniyetlerinin özelliklerinin yansıtılmaya çalışıldığı tesis Dalyan Nehri'nin kenarında olup, yöresel ağaç ve işçiliğin doğal taşlarla bütünleşmiştir.

Dalyan Tezcan Hotel
Oda Kahvaltı/Yarım Pansiyon - Dalyan Otelleri
75TL’den başlayan fiyatlar

Dalyan' ın kalbinde bulunan Dalyan Tezcan Otel kanala ve kral kaya mezarlarına karşı konumlanmış muhteşem bir manzaraya sahiptir.

Dalyan Resort Hotel
Oda Kahvaltı - Dalyan Otelleri
170TL’den başlayan fiyatlar

Dalyan Çayının kenarında, Akropol ve Kaya Mezarlarının görüntülerine hâkim bir konumda yer alan Dalyan Resort’un, Likya mimarisinden esinlenmiş çizgileri, doğal ve tarihi çevre ile mükemmel bir uyum yaratıyor.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00