•  

Mersin Otelleri

5 bilgi bulundu.
Sahil Martı Hotel
Yarım Pansiyon - Mersin Otelleri
78TL’den başlayan fiyatlar

Akdeniz kıyısında yer alan ve 2012 yılında yenilenmiş olan Sahil Martı özel bir kumsala sahip modern konaklama imkanı sunmaktadır. Otelde ayrıca ücretsiz Wi-Fi erişimi, geleneksel bir hamam ve masaj imkanları bulunmaktadır.

Altın Orfoz Hotel
Yarım Pansiyon - Mersin Otelleri
119TL’den başlayan fiyatlar

Doğa ve Deniz İle İç İçe Konumlanmış Otelimizde Kendisine Özgü Doğal Güzelliği Mavi Bayraklı Tertemiz Deniz Suyu ile misafilerine hizmet vermektedir.

Olbios Marina Resort Hotel
Yarım Pansiyon - Mersin Otelleri
126TL’den başlayan fiyatlar

Tamamen yenilenen resepsiyon ve lobby bölümü ile Kış Bahçesi,kahvaltı salonu,Tv salonu, çift taraflı odun şöminesi Özgün iç mimarisi ve ferah atmosferi ile hoş vakitler geçirmeniz için sizleri bekliyor.

Wonasis Aqua & Resort Hotel
Oda Kahvaltı - Mersin Otelleri
105TL’den başlayan fiyatlar

Mersin'in Kargıpınarı kasabasında yer alan Wonasis Resort & Aqua Hotel, 2 km'yi aşan bir uzunluğa sahip kumlu özel plaj alanına sahip sadece birkaç adım uzaklıkta yer almaktadır. Otelde açık havuz, su parkı, kapsamlı spa olanakları ve ısıtmalı bir kapalı havuz imkanı sunmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Kilikya Hotel Mersin
Yarım Pansiyon - Mersin Otelleri
128TL’den başlayan fiyatlar

Türk Rivierası'nda yer alan bu tesiste özel bir plaj ve peyzajlı bahçelerle çevrili büyük açık yüzme havuzu bulunmaktadır.Otelin odaları Akdeniz ve denizin açıklarındaki Kızkalesi manzarasına sahiptir.

INSTAGRAM TATİL PUSULASI

TATİL PUSULASI HAKKINDA

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına, bir diğer deyimle size en iyi tatili sağlamak için pusulanız olabilme felsefesiyle 20 senelik turizm tecrübesine sahip dinamik ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Sitemizde yer alan, yurt içi turlar ve oteller, yurt dışı turlar ve destinasyonlar, termal otel tatilleri ve kültür turları ile ilgili geniş ve cazip seçenekler sizi hayallerinizdeki tatile kavuşturacak.

LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Turizm sektörünün yeni ve dinamik markası Tatil Pusulası; en uygun fiyata, en kaliteli tatili alabilmeniz adına..

ABONE OLUN

İLETİŞİM

Tatil için doğru pusula
0212 231 21 30
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00
Pazar: 09:00 - 14:00